wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-23| Geodezja, Przetargi

Powiat wadowicki po raz kolejny zamawia weryfikację EGiB

Po raz trzeci starostwo w Wadowicach ogłosiło przetargi na weryfikację i poprawę jakości bazy EGiB dla obrębów położonych w gminie Wadowice oraz miasta Andrychów.


Powiat wadowicki po raz kolejny zamawia weryfikację EGiB  <br />
Fot. Geoportal powiatu wadowickiego
Fot. Geoportal powiatu wadowickiego

W ramach zamówień prace geodezyjne należy wykonać dla:
• obrębów Kaczyna, Roków, Stanisław Górny, Wysoka i Kaczyna-Pankówka położonych w gminie Wadowice (wadium – 10 tys. zł),
miasta Andrychów (wadium – 9 tys. zł).

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji w obu postępowaniach są cena (60%) oraz gwarancja (40%). Oferty można składać do 25 września. Przetargi organizowane są w ramach projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego”.

Przypomnijmy, że poprzednie postępowania (ogłoszone w lutym i kwietniu br.) unieważniono z powodu braku ofert.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
"poprawa jakosci" wystepuje w siwz 43 razy , ale na czym ma polegać nie jest napisane.!

do "geodeta" Zgoda, tylko ile PODGiKów stosuje się do tego przepisu? Wymaga się miar kontrolnych do ogrodzeń a budynki pomierzone są RTK na przedłużeniach ścian.

Cyrk Myly Panstwo - nalezaloby pomierzyc dwukrotnie kazdy slupek ogrodzenia z dwoch stron, obliczyc srednia i dopiero takie ogrodzenie jest godne BAZ (OH...AH...).

do "z" Zgodnie z obowiązującym prawem przy pomiarze szczegółów terenowych zaliczonych do I grupy powinno wykonać się pomiar kontrolny. :) Nie wiem dlaczego część geodetów uważa jedynie budynki i granice za szczegóły I grupy?

pytanie czy dalej tam mierzą taśmą czołówki na ogrodzeniach? :)

Gonienie króliczka Jeśli nawet modernizację zrobiono super, a było to przed 31.12.2013 r. lub 11.01.2016 r. to trzeba ja robić na nowo. To syzyfowe prace, ale szmal się leje do geodezji.

modernizacja Co to znaczy "poprawa jakości baz egib". Może należy przyjrzeć się jak zrobiono modernizację za pierwszym razem.

Witam panie Emilie. Może jeszcze o dzieciach napiszecie ?

Oświadczenie Od kilku lat nie mam nic wspólnego z powiatem wadowickim. Proszę się nie bać tylko startować do przetargu. Tu raczej będzie P.H. lub D.J.

? Czyzby chodzilo o niejakiego Jozefa M.? :D

Kto to jest JM ?

Tak JM będzie musiał sam zrobic. Pozdrawiam ????

12 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt