wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-23| Geodezja, Przetargi

Powiat wadowicki po raz kolejny zamawia weryfikację EGiB

Po raz trzeci starostwo w Wadowicach ogłosiło przetargi na weryfikację i poprawę jakości bazy EGiB dla obrębów położonych w gminie Wadowice oraz miasta Andrychów.


Powiat wadowicki po raz kolejny zamawia weryfikację EGiB <br />
Fot. Geoportal powiatu wadowickiego
Fot. Geoportal powiatu wadowickiego

W ramach zamówień prace geodezyjne należy wykonać dla:
• obrębów Kaczyna, Roków, Stanisław Górny, Wysoka i Kaczyna-Pankówka położonych w gminie Wadowice (wadium – 10 tys. zł),
miasta Andrychów (wadium – 9 tys. zł).

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji w obu postępowaniach są cena (60%) oraz gwarancja (40%). Oferty można składać do 25 września. Przetargi organizowane są w ramach projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego”.

Przypomnijmy, że poprzednie postępowania (ogłoszone w lutym i kwietniu br.) unieważniono z powodu braku ofert.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
"poprawa jakosci" wystepuje w siwz 43 razy , ale na czym ma polegać nie jest napisane.!

do "geodeta" Zgoda, tylko ile PODGiKów stosuje się do tego przepisu? Wymaga się miar kontrolnych do ogrodzeń a budynki pomierzone są RTK na przedłużeniach ścian.

Cyrk Myly Panstwo - nalezaloby pomierzyc dwukrotnie kazdy slupek ogrodzenia z dwoch stron, obliczyc srednia i dopiero takie ogrodzenie jest godne BAZ (OH...AH...).

do "z" Zgodnie z obowiązującym prawem przy pomiarze szczegółów terenowych zaliczonych do I grupy powinno wykonać się pomiar kontrolny. :) Nie wiem dlaczego część geodetów uważa jedynie budynki i granice za szczegóły I grupy?

pytanie czy dalej tam mierzą taśmą czołówki na ogrodzeniach? :)

Gonienie króliczka Jeśli nawet modernizację zrobiono super, a było to przed 31.12.2013 r. lub 11.01.2016 r. to trzeba ja robić na nowo. To syzyfowe prace, ale szmal się leje do geodezji.

modernizacja Co to znaczy "poprawa jakości baz egib". Może należy przyjrzeć się jak zrobiono modernizację za pierwszym razem.

Witam panie Emilie. Może jeszcze o dzieciach napiszecie ?

Oświadczenie Od kilku lat nie mam nic wspólnego z powiatem wadowickim. Proszę się nie bać tylko startować do przetargu. Tu raczej będzie P.H. lub D.J.

? Czyzby chodzilo o niejakiego Jozefa M.? :D

Kto to jest JM ?

Tak JM będzie musiał sam zrobic. Pozdrawiam ????

12 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS