wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie hajnowskim

Z powodu ofert znacznie przekraczających budżet Związek Powiatów Województwa Podlaskiego zmuszony był po raz trzeci ogłosić przetarg na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w 97 obrębach powiatu hajnowskiego.


Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie hajnowskim

Pierwsze zamówienie na te prace rozpisano w sierpniu ubiegłego roku, przy czym jego przedmiotem było również założenie baz BDOT500 i GESUT. Ostatecznie udało się w nim rozstrzygnąć 11 z 16 części, w tym tylko jedną związaną z EGiB.

Drugim podejściem do wyłonienia wykonawcy modernizacji było zamówienie ogłoszone pod koniec czerwca. W tym przypadku unieważniono wszystkie 5 części z powodu zbyt drogich ofert. Do każdej z nich zgłosiła się bowiem tylko jedna firma (PUG Geokart z Łomży), która za wykonanie wszystkich zleceń zażądała 6,6 mln zł – stanowi to blisko 350% środków przygotowanych na ten cel przez ZPWP.

Rozpisane właśnie zamówienie również składa się z 5 części. Obejmują one wykonanie prac modernizacyjnych w jednostkach: Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Białowieża oraz Narew. Termin realizacji wyznaczono na koniec 2021 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2 tys. do 6 tys. zł można składać do 26 września.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kasy nie ma... bo jeszcze nikt nie dostał ani złotówki za zrobione bdoty, gesuty i skanowanie. Szykuje sie spora afera.
odpowiedz zgłoś
I dobrze.. myślał zamawiający że znajdą jelenia za takie pieniądze. Tak trzymać !
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS