wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie hajnowskim

Z powodu ofert znacznie przekraczających budżet Związek Powiatów Województwa Podlaskiego zmuszony był po raz trzeci ogłosić przetarg na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w 97 obrębach powiatu hajnowskiego.


Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie hajnowskim

Pierwsze zamówienie na te prace rozpisano w sierpniu ubiegłego roku, przy czym jego przedmiotem było również założenie baz BDOT500 i GESUT. Ostatecznie udało się w nim rozstrzygnąć 11 z 16 części, w tym tylko jedną związaną z EGiB.

Drugim podejściem do wyłonienia wykonawcy modernizacji było zamówienie ogłoszone pod koniec czerwca. W tym przypadku unieważniono wszystkie 5 części z powodu zbyt drogich ofert. Do każdej z nich zgłosiła się bowiem tylko jedna firma (PUG Geokart z Łomży), która za wykonanie wszystkich zleceń zażądała 6,6 mln zł – stanowi to blisko 350% środków przygotowanych na ten cel przez ZPWP.

Rozpisane właśnie zamówienie również składa się z 5 części. Obejmują one wykonanie prac modernizacyjnych w jednostkach: Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Białowieża oraz Narew. Termin realizacji wyznaczono na koniec 2021 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2 tys. do 6 tys. zł można składać do 26 września.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kasy nie ma... bo jeszcze nikt nie dostał ani złotówki za zrobione bdoty, gesuty i skanowanie. Szykuje sie spora afera.

I dobrze.. myślał zamawiający że znajdą jelenia za takie pieniądze. Tak trzymać !

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt