wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat kazimierski zleca modernizację EGiB

Starostwo w Kazimierzy Wielkiej ogłosiło przetarg na wykonanie modernizacji EGiB w ramach projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny powiatu kazimierskiego”.


Powiat kazimierski zleca modernizację EGiB

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB (wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB) w wybranych obrębach ewidencyjnych:
• część I – Brończyce, Kijany;
• część II – Donosy, Głuchów, Gunów Kolonia, Kamyszów, Łękawa;
• część III – Kęsów, Kobiela, Mistrzowice, Podskale, Wyszogród;
• część IV – Charbinowice, Krzczonów, Rzemienowice, Trębaczów;
• część V – Chrustowice, Chwalibogowice, Ksany, Senisławice;
• część VI – Boszczynek, Rosiejów.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys. zł dla każdej z części można składać do 24 września. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych propozycji są cena (60%) oraz wydłużony okres udzielonej rękojmi (40%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt