wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-20| GIS, Firma

Esri otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe

Aplikacje 3D, grafika komputerowa, silniki gier – głównie tymi zagadnieniami zajmie się centrum badawczo-rozwojowe firmy Esri otwarte właśnie w Barcelonie.


Esri otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe

„Zespół z Barcelony to eksperci w dziedzinie grafiki komputerowej, silników gier i projektowania 3D. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi, aby udostępnić możliwości pakietu ArcGIS zupełnie nowej grupie programistów na tym szybko rozwijającym się rynku” – powiedział Euan Cameron, dyrektor ds. technicznych w firmie Esri.

Placówka w Barcelonie jest już 16. centrum badawczo-rozwojowym tej korporacji. Poza tym działają one m.in. w: Zurychu, Pekinie, Cardiff, Paryżu, Wiedniu, Melbourne czy w Ottawie. Ostatnio lista ta wzbogaciła się też o centrum w Nowym Delhi, które ma się skupiać na takich zagadnieniach, jak sztuczna inteligencja, data science czy deep learning.

Źródło: Esri, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A już myślałem że w Koneserze otworzyli skoro obok wylęgarnia startupów google. Ale nie tym razem widać.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt