wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-14| GIS

Informacje o nieruchomościach AMW w Geoportalu

W serwisie Geoportal.gov.pl dodano nową warstwę o nazwie „Nieruchomości AMW”, która udostępnia informację o nieruchomościach Agencji Mienia Wojskowego wystawionych na sprzedaż lub do wynajęcia.


Informacje o nieruchomościach AMW w Geoportalu

Lokalizacja nieruchomości prezentowana jest za pomocą symboli zawierających wewnątrz liczbę nieruchomości z danej miejscowości, które przy odpowiednim przybliżeniu zostają zastąpione poligonami odpowiadającymi działkom ewidencyjnym.

Nowa warstwa zlokalizowana jest w grupie warstw „Dane innych instytucji” i podgrupie „Agencja Mienia Wojskowego”. Zawartość warstwy jest zmienna i zależna od aktualnych ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości jakimi dysponuje AMW.

Klikając w obszarze wybranej nieruchomości, wyświetli się informacja, w której znajdziemy m.in.: identyfikator działki ewidencyjnej oraz link do strony internetowej ze szczegółami ogłoszenia.

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czy naprawdę ktoś myślący, w dzisiejszych czasach, jeszcze wierzy, że postęp do udostępnianie coraz większej informacji w jednym miejscu? Nieważne jakiej, nieważne do czego potrzebnej? Jak nie wiadomo do czego, to po udostępnieniu zrobi się konkurs na wykorzystanie tych informacji i może ktoś podpowie do czego można jej użyć. Świat jest zawalony infomacją, problem jest jej przesyt, brak jest jej uporządkowania, znormalizowania, wiarygodności itp.
 1 
odpowiedz zgłoś
Takie tam Za niedługo zapewne znajdziemy na Geoportalu warstwę geodetów z numerami świadectwa uprawnień, wszak rejestr prowadzi GGK, może jakieś geoportalowe zglaszanie uszkodzenia/zniszczenia osnowy, skoro ośrodki nie radzą sobie z aktualizacją baz, następne będą zgłoszenia prac geodezyjnych, zasięgi operatow technicznych aby obywatel wiedział kto i co nie wychodząc z domu...
odpowiedz zgłoś
Bo może Waldemar myśli, że jak śmietnik będzie interaktywny i internetowo dostępny to przestanie być śmietnikiem? Zresztą, dla tych którzy robią interesy na śmieciach, śmietniki to nie śmietniki a żyły złota. :-D Nie zapominajmy, że oni patrzą na to z innej perspektywy.
 4 
odpowiedz zgłoś
Ale przecież tyle lat słyszał od pana Waldemara że np w PRG jest śmietnik. Więc czemu teraz pan Waldemar jest zdziwiony że ludzie używają takich określeń.
 3 
odpowiedz zgłoś
Gumiak, nie pisz "śmietnik" bo zasmucasz GGK a on i bez tego ma wiele powodów do smutku. Ciesz się ładnymi obrazkami albo milcz ;-)
 3 
odpowiedz zgłoś
Serwis doświadczalny. Geoportal jest tylko serwisem doświadczalnym. Co się sprawdzi jest wprowadzanie w konkurencyjnym portalu.
 1 
odpowiedz zgłoś
Gumiak bo to nie jest portal dla gumiaków, dla nich są inne portale.
 1 
odpowiedz zgłoś
Geoportal. Mydło i powidło. Geoportal robi się coraz większym śmietnikiem. Czytelność na poziomie beznadziejnym.
 2 
odpowiedz zgłoś
Jak wprowadzą przycisk Kup teraz, zacznę korzystać
 1 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS