wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-14| GIS

Informacje o nieruchomościach AMW w Geoportalu

W serwisie Geoportal.gov.pl dodano nową warstwę o nazwie „Nieruchomości AMW”, która udostępnia informację o nieruchomościach Agencji Mienia Wojskowego wystawionych na sprzedaż lub do wynajęcia.


Informacje o nieruchomościach AMW w Geoportalu

Lokalizacja nieruchomości prezentowana jest za pomocą symboli zawierających wewnątrz liczbę nieruchomości z danej miejscowości, które przy odpowiednim przybliżeniu zostają zastąpione poligonami odpowiadającymi działkom ewidencyjnym.

Nowa warstwa zlokalizowana jest w grupie warstw „Dane innych instytucji” i podgrupie „Agencja Mienia Wojskowego”. Zawartość warstwy jest zmienna i zależna od aktualnych ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości jakimi dysponuje AMW.

Klikając w obszarze wybranej nieruchomości, wyświetli się informacja, w której znajdziemy m.in.: identyfikator działki ewidencyjnej oraz link do strony internetowej ze szczegółami ogłoszenia.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czy naprawdę ktoś myślący, w dzisiejszych czasach, jeszcze wierzy, że postęp do udostępnianie coraz większej informacji w jednym miejscu? Nieważne jakiej, nieważne do czego potrzebnej? Jak nie wiadomo do czego, to po udostępnieniu zrobi się konkurs na wykorzystanie tych informacji i może ktoś podpowie do czego można jej użyć. Świat jest zawalony infomacją, problem jest jej przesyt, brak jest jej uporządkowania, znormalizowania, wiarygodności itp.

Takie tam Za niedługo zapewne znajdziemy na Geoportalu warstwę geodetów z numerami świadectwa uprawnień, wszak rejestr prowadzi GGK, może jakieś geoportalowe zglaszanie uszkodzenia/zniszczenia osnowy, skoro ośrodki nie radzą sobie z aktualizacją baz, następne będą zgłoszenia prac geodezyjnych, zasięgi operatow technicznych aby obywatel wiedział kto i co nie wychodząc z domu...

Bo może Waldemar myśli, że jak śmietnik będzie interaktywny i internetowo dostępny to przestanie być śmietnikiem? Zresztą, dla tych którzy robią interesy na śmieciach, śmietniki to nie śmietniki a żyły złota. :-D Nie zapominajmy, że oni patrzą na to z innej perspektywy.

Ale przecież tyle lat słyszał od pana Waldemara że np w PRG jest śmietnik. Więc czemu teraz pan Waldemar jest zdziwiony że ludzie używają takich określeń.

Gumiak, nie pisz "śmietnik" bo zasmucasz GGK a on i bez tego ma wiele powodów do smutku. Ciesz się ładnymi obrazkami albo milcz ;-)

Serwis doświadczalny. Geoportal jest tylko serwisem doświadczalnym. Co się sprawdzi jest wprowadzanie w konkurencyjnym portalu.

Gumiak bo to nie jest portal dla gumiaków, dla nich są inne portale.

Geoportal. Mydło i powidło. Geoportal robi się coraz większym śmietnikiem. Czytelność na poziomie beznadziejnym.

Jak wprowadzą przycisk Kup teraz, zacznę korzystać

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt