wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-13| Geodezja, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: z wolnej ręki również w powiecie parczewskim

Związek lubelskich powiatów poinformował o zamiarze zawarcia kolejnej umowy na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT w trybie „z wolnej ręki”.


Lubelska e-Geodezja: z wolnej ręki również w powiecie parczewskim <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Najnowszy kontrakt dotyczy prac w Sosnowicy, Milanowie i Dębowej Kłodzie w powiecie parczewskim. Zostanie on zawarty z konsorcjum firm: Biuro Usług Geodezyjnych "Zenit" z Parczewa, Biuro Geodezyjno-Informatyczne Mariusz Frątczak z Siedlec oraz Biuro Geodezyjno-Kartograficzne Geolux Krzysztof Ślązak z Białej Podlaskiej. Wartość wynegocjowanej umowy to 777 tys. zł.

Jest to już 25. umowa „z wolnej ręki” na modernizację powiatowych zasobów podpisana w ramach projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego”. Łączna wartość tych kontraktów sięgnęła tym samym już blisko 36 mln zł. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, zamawiający tłumaczy wybór tego trybu brakiem ofert złożonych w otwartym przetargu, który ogłoszono w październiku ubiegłego roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt