wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-13| Geodezja, Przetargi, Kataster

Sporo chętnych do modernizacji braniewskiego PZGiK

Starostwo w Braniewie podpisało umowy na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Sporo chętnych do modernizacji braniewskiego PZGiK

W trzyczęściowym przetargu na te prace wystartowało aż 11 oferentów. Umowę na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w 33 obrębach (w jednostkach Braniewo, Płoskinia i Wilczęta) podpisano ze szczecińską firmą Gispro. Wartość kontraktu to 1,55 mln zł, czyli 96% budżetu tej części.

Utworzenie baz BDOT500 i GESUT powierzono z kolei konsorcjum lubelskich firm GCPS oraz GGPS. Wartość podpisanej z nim umowy to 298 tys. zł (73% budżetu).

Mimo sporej listy chętnych nie udało się za to rozstrzygnąć części III, której przedmiotem była cyfryzacja materiałów PZGiK (łącznie blisko 1,3 mln sztuk dokumentów). Powodem było odstąpienie wykonawcy od podpisania umowy i jednocześnie upłynięcie terminu związania ofertą.

Prace będące przedmiotem podpisanych umów mają zostać wykonane do końca czerwca 2020 roku.

Zamówienie jest częścią projektu „Wdrożenie e-usług publicznych w Starostwie Powiatowym w Braniewie w zakresie udostępniania powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Łączna wartość przedsięwzięcia to blisko 3,1 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt