wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-02| Geodezja, Przetargi

Jarosławski zasób czeka digitalizacja

Starostwo w Jarosławiu ogłosiło przetarg o wartości ponad 2,5 mln zł na wykonanie kompleksowej digitalizacji materiałów PZGiK.


Jarosławski zasób czeka digitalizacja

Powiat planuje digitalizację 474 metrów bieżących dokumentacji geodezyjnej, w tym szkiców polowych w układach 1965 i 2000, operatów, rejestrów gruntów oraz materiałów wielkoformatowych. Oprócz skanowania zamówienie obejmuje renowację części materiałów, a także opracowanie danych przestrzennych i opisowych, ich integracją z obiektami BDPZGiK i wykonanie stosownych raportów i wykazów.

Prace mają zostać wykonane w ciągu pół roku od podpisania umowy. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 3 września.

Zamówienie jest częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP) o wartości 178 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ciekawe 500mb, integracja z systemem, opisanie metadanymi, reperacja zniszczonych dokumentów - i to wszystko w pół roku... No, no! Ambitnie. Albo nieświadomie... Czy jest firma, która ma moce przerobowe na takie zlecenie?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt