wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-01| Geodezja, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: wolna ręka po raz 24.

Związek lubelskich powiatów zapowiedział podpisanie kolejnej umowy „z wolnej ręki” na przeprowadzenie modernizacji EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Lubelska e-Geodezja: wolna ręka po raz 24. <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Tym razem kontrakt dotyczy wykonania prac geodezyjnych w gminie Kamień w powiecie chełmskim. Początkowo ich wykonawcę próbowano wyłonić w otwartym przetargu, który rozpisano w październiku ubiegłego roku. Do tej części nie zgłosił się jednak żaden chętny, zdecydowano więc o udzieleniu zamówienia w trybie negocjacyjnym. W efekcie prace te ma za 368 tys. zł wykonać firma OPGK Olsztyn.

Jest to 24. taka umowa w ramach projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Łączna wartość tych kontraktów sięgnęła tym samym już blisko 35 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Każdy może zgłosić się aby było "z wolnej ręki" ? Czy wybiera Zamawiający ?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt