wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-26| Geodezja, Przetargi

Olkuski zasób geodezyjny zostanie zeskanowany

Starostwo w Olkuszu rozpisało przetarg na digitalizację 8,7 tys. sztuk operatów geodezyjnych.


Olkuski zasób geodezyjny zostanie zeskanowany

Przedmiotem przetargu jest przetworzenie dokumentów do postaci elektronicznej, zasilenie nimi bazy systemu teleinformatycznego, opisanie rejestru prac i operatów metadanymi, a także utworzenie i zasilenie tych rejestrów i dokumentów elektronicznych geometrycznymi zakresami prac. Prace mają zostać wykonane w ciągu 25 tygodni.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 13 tys. zł można składać do 27 sierpnia. Prace są częścią wartego 6,7 mln zł projektu „Zwiększenie dostępności do cyfrowego zasobu geodezyjnego w powiecie olkuskim” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WT Warunki Techniczne napisane na kwotę ponad 1 mln złotych netto ciekawe ile mają przeznaczone jak ktoś pisał te warunki to chyba wziął to pod uwagę.

Ile to metrów bieżących?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt