wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-24| Geodezja, Przetargi, Kataster

Drugie podejście do modernizacji łomżyńskiego zasobu

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego ponownie rozpisał przetarg na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT w powiecie łomżyńskim.


Drugie podejście do modernizacji łomżyńskiego zasobu

W przypadku poprzedniego postępowania na te prace spośród 15 części udało się rozstrzygnąć tylko cztery – pozostałe unieważniono przede wszystkim z powodu braku chętnych.

Ogłoszone właśnie postępowania składa się z 11 części. Dotyczą one modernizacji ewidencji gruntów i budynków w jednostkach: Jedwabne, Nowogród, Piątnica, Wizna oraz Zbójna, a także założenia baz BDOT500 i GESUT w jednostkach: Nowogród, Piątnica, Śniadowo, Jedwabne, Wizna oraz Łomża. Prace modernizacyjne mają zostać wykonane do końca 2021 roku, a bazy powinny być gotowe do lipca przyszłego roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 100 do 5000 zł można składać do 23 sierpnia.

Zamówienie jest częścią projektu ZPWP „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”, który zyskał blisko 58 mln zł dofinansowania z RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt