wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-12| Geodezja, Przetargi

Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie wysokomazowieckim

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego po raz trzeci ogłosił przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków dla 202 obrębów w powiecie wysokomazowieckim.


Trzecie podejście do modernizacji EGiB w powiecie wysokomazowieckim <br />
fot. Geoporta.gov.pl
fot. Geoporta.gov.pl

Zamówienie podzielono na siedem części obejmujących jednostki ewidencyjne: Czyżew, Kobylin Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo i Wysokie Mazowieckie.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2,5 tys. zł do 7 tys. zł (w zależności od części) można składać do 14 sierpnia br. Kryteriami wyboru najlepszych będą: cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).

Przypomnijmy, że w pierwszym przetargu (ogłoszonym w lipcu ub.r.) nie wpłynęły żadne oferty, a w drugim (kwiecień br.) przedstawione propozycje przekraczały budżet zamawiającego.

Zamówienie jest częścią projektu ZPWP „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”, który zyskał blisko 58 mln zł dofinansowania z RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
oni nie muszą myśleć, tylko wykonywać polecenia Inżyniera Projektu. To jest mózg całej operacji. Pracuje dniami i nocami, każdy chce z nim współpracować. To kompetentny i odpowiedzialny fachowiec. Zachował bym spokój.

ONI myślą że znajdą sie frajerzy za miskę ryżu. A przy odbiorze odwdzięcza się zeby na kolejne mieszkanie w Warszawie starczyło.

Widząc swoją nie skuteczność Zamawiający winien coś zmienić. Albo zakres albo budżet. Niestety liczą że znajdzie się szaleniec. A pietruszka ciągle w sklepach drożeje

Pozabijają się... w tym przetargu. Z rozpaczy, jak ktos to wezmie za pieniadze jakie ma zamawiajacy

4 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt