wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-12| Geodezja, Imprezy

O prawie w geodezji na konferencji GIG

Geodezyjna Izba Gospodarcza zaprasza na konferencję pod hasłem „Prawo w geodezji, co dalej?”, która odbędzie się w dniach 3-5 października br. w Pogorzelicy (gmina Rewal, woj. zachodniopomorskie).


O prawie w geodezji na konferencji GIG

W związku z procedowanymi oraz planowanymi zmianami w Prawie geodezyjnym i kartograficznym oraz w innych przepisach związanych z geodezją Rada GIG postanowiła wrócić do organizacji cyklicznych konferencji w Pogorzelicy.

W tym roku planowane są następujące panele dyskusyjne:
• Procedowane zmiany w rozporządzeniu w sprawie ewidencji gruntów i budynków;
• Ocena możliwości wykorzystania metody fotogrametrycznej podczas ustalania przebiegu granic działki ewidencyjnej w ramach kompleksowej modernizacji EGiB;
• Procedowane zmiany w Prawie geodezyjnym i kartograficznym, blaski i cienie;
• Zawód geodety do korekty czy do rewolucyjnych zmian;
• Podziały przez potrącenie, czy potrzebna jest zmiana przepisów;
• Fotogrametria niskiego pułapu a projekt rozporządzenia w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów...

Zamierzeniem organizatorów jest dyskusja nt. opublikowanych aktów prawnych, ich wdrażania i mankamentów.

Przy zgłoszeniach i wpłatach do 10 sierpnia koszt udziału z miejscem w pokoju dwuosobowym to 990 zł, w pokoju jednoosobowym – 1300 zł, po tym terminie – odpowiednio 1100 zł i 1400 zł.

Więcej informacji

Źródło: GIG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
tam się jezdziło dla samego miejsca.....

pogorzelica ach pogorzelica :):):)

2 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt