Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-24| Geodezja, Sprzęt, Firma

Laserliner DualAxis-Laser 310S


W ofercie spółki Geomatix dostępny jest już nowy niwelator laserowy DualAxis-Laser 310S firmy Laserliner. Niwelator ten charakteryzuje się trwałością, dużą dokładnością oraz możliwością ustawienia nachylenia osi roboczej w dwóch płaszczyznach.

DualAxis-Laser 310S firmy Laserliner znajduje zastosowanie w precyzyjnych pracach wykończeniowych wnętrz, na placach budowy i w drogownictwie. Płaszczyzna pozioma X i Y jest w tym modelu wyznaczana cyfrowo. Dokładność tego laserowego instrumentu to 0,5 mm/10 m. Zastosowana przez firmę Laserliner kontrola spoziomowania za pomocą funkcji ADS pozwala stale monitorować czy instrument jest prawidłowo spoziomowany.
Komplet pomiarowy zawiera: niwelator laserowy DualAxis-Laser 310S, odbiornik laserowy SensoLite310, mocowanie uniwersalne, pilot zdalnego sterowania, akumulator, zasilacz, ładowarkę oraz walizkę transportową.

Źródło: Geomatix Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS