wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-10| Geodezja, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa w trybie z wolnej ręki

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” zdecydowano się udzielić zamówienia na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT w procedurze negocjacyjnej.


Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa w trybie z wolnej ręki <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Kontrakt dotyczy gminy Werbkowice w powiecie hrubieszowskim. Za ponad 428 tys. zł netto zamówienie zdecydowała się wykonać firma Geotechnologies Wiesław Szymkiewicz ze Stargardu.

Początkowo zamówienie to miało zostać udzielone w otwartym przetargu, który rozpisano najpierw w październiku ub.r., a potem ponownie w marcu tego roku, jednak do tej części (nr 97) nie zgłosił się żaden chętny. Dlatego związek lubelskich powiatów zdecydował się na podjęcie negocjacji w trybie z wolnej ręki.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt