Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-23| Geodezja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Narada GINB dotycząca nadzoru budowlanego


18 października w Serocku odbyła się narada poświęcona stosowaniu przepisów prawa budowlanego oraz funkcjonowaniu terenowych organów administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego.

Na spotkaniu zorganizowanym przez Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego obecna była podsekretarz stanu w Ministerstwie Budownictwa Elżbieta Janiszewska-Kuropatwa. Uczestnikami spotkania byli dyrektorzy wydziałów właściwych w sprawach administracji architektoniczno-budowlanej w urzędach wojewódzkich, kadra kierownicza wojewódzkich inspektoratów nadzoru budowlanego oraz kierownictwo i dyrektorzy departamentów Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Podczas narady zaprezentowany został program „e-nadzór budowlany”, który w przyszłości może usprawnić działanie inspektorów nadzoru budowlanego.

Źródło: Ministerstwo Budownictwa


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS