wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-19| Mapy

Archiwalne plany zagospodarowania w stołecznym geoportalu

Serwis mapowy Warszawy wzbogacono właśnie o dawne plany zagospodarowania przestrzennego.


Archiwalne plany zagospodarowania w stołecznym geoportalu

Udostępnione opracowania pochodzą z lat 1982 i 1992. Pierwsze z nich to perspektywiczny plan ogólny zagospodarowania przestrzennego zatwierdzony uchwałą nr 57 Rady Narodowej m.st. Warszawy z dnia 6 grudnia 1982 r. Obowiązywał od 15 marca 1983 r. do 29 października 1992 r. Obraz prezentowany w stołecznym geoportalu wykonano na podstawie skanów nieuwierzytelnionego rysunku planu z 1983 r., przechowywanego przez Archiwum Państwowe w Warszawie (sygnatura WP-113/83/22).

Drugi dokument to miejscowy plan ogólny zagospodarowania przestrzennego zatwierdzony uchwałą Rady m.st. Warszawy nr XXXV/199/92 z 28 września 1992 r.. Obowiązywał on do końca 2003 roku. W serwisie mapowym zaprezentowano kopię rysunków planu ogólnego, przechowywaną przez archiwum Urzędu m.st. Warszawy.

Oba opracowania dostępne są w module Plany zagospodarowania

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt