wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-18| Software

Leica Cyclone 3DR: pełna obróbka chmury punktów w jednym miejscu

Oferta szwajcarskiej firmy Leica Geosystems rozszerzyła się o oprogramowanie Cyclone 3DR. Producent zapewnia, że to kompleksowa platforma do wizualizacji, obróbki i automatycznej analizy chmur punktów.


Leica Cyclone 3DR: pełna obróbka chmury punktów w jednym miejscu
Leica Cyclone 3DR: pełna obróbka chmury punktów w jednym miejscu

Jak podpowiada nazwa, jest to synteza dwóch programów – Cyclone oraz 3DReshaper. Efektem ich połączenia jest platforma oferująca kompleksowe narzędzia do czyszczenia, inspekcji, modelowania oraz wektoryzacji chmury punktów, a także generowania modeli typu mesh czy różnego rodzaju raportów.

Cyclone 3DR oferuje ponadto specjalistyczne zestawy narzędzi przydatne np. w monitoringu konstrukcji budowlanych, pomiarach tuneli czy inspekcji zbiorników. Zaletą oprogramowania ma być także obsługa szerokiego spektrum standardów zapisu danych: IFC, STL, OBJ, VRML, DXF, STEP, IGES i innych.

– Leica Cyclone 3DR to ogromny krok naprzód. Możliwość łączenia zestawów narzędzi Cyclone i 3DReshaper stanowi skokową zmianę w produktywności i pozwala nam wykorzystać najlepsze cechy tych dwóch produktów, aby zwiększyć produktywność począwszy od prac terenowych po postprocessing – powiedział Sander Schrodor, kierownik ds. innowacji w firmie Ingenieursbureau Coenradie.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt