wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-14| Geodezja, Przetargi, Kataster

Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie siemiatyckim

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego ponownie ogłosił przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie siemiatyckim <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Prace mają objąć 47 obrębów w jednostkach: Drohiczyn, Dziadkowice, Nurzec Stacja oraz Siemiatycze. Modernizacja dla każdej z tych jednostek stanowi odrębną część zamówienia. Termin realizacji prac wyznaczono na koniec 2021 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 3 tys. do 8 tys. zł można składać do 19 lipca.

Poprzednie zamówienie na te prace rozpisano w lipcu 2018 r. Na 7 części udało się wówczas rozstrzygnąć 4 – jedną dotyczącą bazy BDOT500 i trzy obejmujące modernizację EGiB w jednostkach Mielnik, Grodzisk i Milejczyce. Pozostałe 3 części dotyczące modernizacji w jednostkach Drohiczyn, Dziadkowice oraz Siemiatycze unieważniono z powodu zbyt drogich ofert.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Przetarg się odbył... NIKT się nie zgłosił. ZERO ofert

Już widzę te .. tabuny firm rzucające się na roboty...za psią kasę.

Grunt że już urzędnicy zarabiają na modernizacji.Jak wynika oświadczenia majątkowego geodeta róznica wynagrodzenia pomiędzy 2017 a 2018 wyniosła 50 tys. zł. Mowa o geo powiatowym.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt