wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-14| Geodezja, Przetargi, Kataster

Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie siemiatyckim

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego ponownie ogłosił przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Drugie podejście do modernizacji EGiB w powiecie siemiatyckim <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Prace mają objąć 47 obrębów w jednostkach: Drohiczyn, Dziadkowice, Nurzec Stacja oraz Siemiatycze. Modernizacja dla każdej z tych jednostek stanowi odrębną część zamówienia. Termin realizacji prac wyznaczono na koniec 2021 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 3 tys. do 8 tys. zł można składać do 19 lipca.

Poprzednie zamówienie na te prace rozpisano w lipcu 2018 r. Na 7 części udało się wówczas rozstrzygnąć 4 – jedną dotyczącą bazy BDOT500 i trzy obejmujące modernizację EGiB w jednostkach Mielnik, Grodzisk i Milejczyce. Pozostałe 3 części dotyczące modernizacji w jednostkach Drohiczyn, Dziadkowice oraz Siemiatycze unieważniono z powodu zbyt drogich ofert.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Przetarg się odbył... NIKT się nie zgłosił. ZERO ofert
odpowiedz zgłoś
Już widzę te .. tabuny firm rzucające się na roboty...za psią kasę.
odpowiedz zgłoś
Grunt że już urzędnicy zarabiają na modernizacji.Jak wynika oświadczenia majątkowego geodeta róznica wynagrodzenia pomiędzy 2017 a 2018 wyniosła 50 tys. zł. Mowa o geo powiatowym.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS