wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
KNG Dahlta w Tatrach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-14| GIS, Teledetekcja, Firma

OPEGIEKA oferuje kosmiczny staż

Elbląska firma OPEGIEKA po raz drugi bierze udział w programie „Rozwój kadr sektora kosmicznego” w ramach którego oferuje płatny staż związany z technologiami teledetekcyjnymi.


OPEGIEKA oferuje kosmiczny staż <br />
fot. Sentinel/Copernicus (2019)
fot. Sentinel/Copernicus (2019)

Program ten jest realizowany przez Agencję Rozwoju Przemysłu oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego. Jako członek Związku firma OPEGIEKA znalazła się wśród 15 firm oferujących 15 sześciomiesięcznych staży dla najlepszych kandydatów.

Wybrany stażysta zostanie w OPEGIEKA członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za realizację prac badawczo-rozwojowych. Są one w głównej mierze związane z przetwarzaniem danych satelitarnych i lotniczych. Ponadto zespół zajmuje się analizą stanu wiedzy z zakresu nieszablonowego wykorzystania danych teledetekcyjnych.

Od kandydatów OPEGIEKA wymaga umiejętności w zakresie przetwarzania i interpretacji multispektralnych zobrazowań satelitarnych lub lotniczych oraz wykształcenia wyższego (teledetekcja, geoinformatyka, geodezja, systemy GIS, kartografia lub geografia), a także dobrej znajomości języka angielskiego.

Lista firm, regulamin konkursu oraz profile kandydatów

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt