wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-13| Geodezja, Przetargi

Powiat kolbuszowski zamawia skanowanie materiałów PZGiK

Nawet 136 metrów bieżących analogowej dokumentacji zostanie zeskanowane w ramach przetargu ogłoszonego właśnie przez Starostwo w Kolbuszowej.


Powiat kolbuszowski zamawia skanowanie materiałów PZGiK

Digitalizacji poddane zostaną dokumenty związane z modernizacją EGiB, podziałami, rozgraniczeniami, wykazami zmian czy operaty sytuacyjno-wysokościowe. Oprócz tego przedmiotem zamówienia jest też załadowanie opracowanych materiałów do systemu zarządzania zasobem geodezyjnym i kartograficznym oraz uzupełnienie brakujących zakresów dla zarchiwizowanych już operatów. Prace mają zostać zrealizowane do września 2020 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 13 tys. zł można składać do 17 lipca.

Zamówienie jest częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej o wartości 178 mln zł. W ramach tego przedsięwzięcia wcześniej udało się podpisać umowę na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT w powiecie kolbuszowskim. Prace za blisko 1,3 mln zł realizuje firma Geokart-International z Rzeszowa.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt