wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-13| Geodezja, Przetargi

Powiat kolbuszowski zamawia skanowanie materiałów PZGiK

Nawet 136 metrów bieżących analogowej dokumentacji zostanie zeskanowane w ramach przetargu ogłoszonego właśnie przez Starostwo w Kolbuszowej.


Powiat kolbuszowski zamawia skanowanie materiałów PZGiK

Digitalizacji poddane zostaną dokumenty związane z modernizacją EGiB, podziałami, rozgraniczeniami, wykazami zmian czy operaty sytuacyjno-wysokościowe. Oprócz tego przedmiotem zamówienia jest też załadowanie opracowanych materiałów do systemu zarządzania zasobem geodezyjnym i kartograficznym oraz uzupełnienie brakujących zakresów dla zarchiwizowanych już operatów. Prace mają zostać zrealizowane do września 2020 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 13 tys. zł można składać do 17 lipca.

Zamówienie jest częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej o wartości 178 mln zł. W ramach tego przedsięwzięcia wcześniej udało się podpisać umowę na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT w powiecie kolbuszowskim. Prace za blisko 1,3 mln zł realizuje firma Geokart-International z Rzeszowa.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt