wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-12| Geodezja, Przetargi, Software

Lubelskie powiaty zamawiają moduły do prowadzenia zasobu

W powiatach chełmskim, kraśnickim, puławskim, świdnickim oraz włodawskim zostanie wdrożone oprogramowanie do udostępniania PZGiK, prowadzenia narad koordynacyjnych czy obsługi różnych grup zawodowych, w tym geodetów. Właśnie ogłoszono przetarg na te prace.


Lubelskie powiaty zamawiają moduły do prowadzenia zasobu

Wdrożenie w każdym z tych samorządów jest odrębną częścią zamówienia. W zależności od powiatu wykonawca będzie musiał dostarczyć różne komponenty oprogramowania, w tym geoportal czy moduły do: obsługi rzeczoznawców majątkowych, komorników, geodetów, udostępniania PZGiK, płatności elektronicznych czy narad koordynacyjnych. Oprogramowanie ma zostać wdrożone w ciągu 240 dni od podpisania umowy.

Oferty można składać do 18 lipca.

Zamówienie jest częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Przypomnijmy, że w ramach tego przedsięwzięcia wcześniej podpisano podobne umowy dla 15 pozostałych lubelskich powiatów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
WLODAWA-BRAWO Nawet we Włodawie coś drgnie...bo do tej pory to naprawdę...ale PODGiK OKzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt