wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-07| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat krakowski zleci modernizację EGiB z wolnej ręki

Powiat krakowski zapowiedział podpisanie w trybie „z wolnej ręki” dwóch umów na digitalizację, weryfikację i poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB.


Powiat krakowski zleci modernizację EGiB z wolnej ręki <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Prace w jednostce ewidencyjnej Krzeszowice-obszar wiejski za 2,35 mln zł ma zrealizować firma Infogeo z Będzina. Z kolei za modernizację EGiB w jednostce Jerzmanowice-Przeginia odpowiedzialna będzie krakowska firma Geoprof. Wartość wynegocjowanej z nią umowy to 1,28 mln zł.

W obu przypadkach Starostwo w Krakowie wybór trybu udzielenia zamówienia tłumaczy tym, że do otwartego przetargu na te prace nie zgłosili się żadni chętni.

Zamówienia są częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu. Krakowskiego” o wartości 16,7 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
abewu zamówienie z wolnej ręki stawia wykonawcę dopiero na równi z zamawiającym. Przetarg otwarty to koncert życzeń, również cenowy i wykonawca jest w roli petenta z pomiętym berecikiem. Bardzo dobrze się dzieje, szkoda, że dopiero teraz zamawiający to zauważają i coraz częściej dopuszczają takie rozwiązanie, bo czasu mało zostało na prace. Ale na plus
 3 
odpowiedz zgłoś
zlecenie "nie zgłosili się żadni chętni." Ciekawe,a z wolnej ręki chętni są !
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS