wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-07| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat krakowski zleci modernizację EGiB z wolnej ręki

Powiat krakowski zapowiedział podpisanie w trybie „z wolnej ręki” dwóch umów na digitalizację, weryfikację i poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB.


Powiat krakowski zleci modernizację EGiB z wolnej ręki <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Prace w jednostce ewidencyjnej Krzeszowice-obszar wiejski za 2,35 mln zł ma zrealizować firma Infogeo z Będzina. Z kolei za modernizację EGiB w jednostce Jerzmanowice-Przeginia odpowiedzialna będzie krakowska firma Geoprof. Wartość wynegocjowanej z nią umowy to 1,28 mln zł.

W obu przypadkach Starostwo w Krakowie wybór trybu udzielenia zamówienia tłumaczy tym, że do otwartego przetargu na te prace nie zgłosili się żadni chętni.

Zamówienia są częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu. Krakowskiego” o wartości 16,7 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
abewu zamówienie z wolnej ręki stawia wykonawcę dopiero na równi z zamawiającym. Przetarg otwarty to koncert życzeń, również cenowy i wykonawca jest w roli petenta z pomiętym berecikiem. Bardzo dobrze się dzieje, szkoda, że dopiero teraz zamawiający to zauważają i coraz częściej dopuszczają takie rozwiązanie, bo czasu mało zostało na prace. Ale na plus

zlecenie "nie zgłosili się żadni chętni." Ciekawe,a z wolnej ręki chętni są !

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt