wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-06| Teledetekcja, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu

W dniach 26-30 sierpnia na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się Letnia Szkoła Międzynarodowego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji (ISPRS).


Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu <br />
fot. Sentinel/Copernicus (2019)
fot. Sentinel/Copernicus (2019)

Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę na polu technologii geoprzestrzennych i zapoznać się z postępem technologii w zarządzaniu i monitorowaniu środowiska naturalnego. Wykłady, warsztaty i wycieczka edukacyjna organizowane podczas Szkoły będą ukierunkowane na problemy środowiskowe związane z działalnością przemysłową, taką jak górnictwo, a także leśnictwem i ochroną zasobów naturalnych. Szkoła jest także doskonałą okazją do spotkania z ludźmi z całego świata, którzy dzielą wspólną pasję naukową. Organizatorzy przygotowali także bogaty program kulturalno-integracyjny, który pozwoli na dyskusje, wymianę doświadczeń i pomysłów.

W tym roku Szkoła Letnia ISPRS zostanie zorganizowana w pięknym Wrocławiu, który jest miastem o charakterze akademickim z wieloma uczelniami i aktywnym życiem studenckim. Jest ono żywym i międzynarodowym miejscem, gdzie każdy jest mile widziany.

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do wysłania artykułów naukowych na konferencję organizowaną podczas Szkoły, co da możliwość podniesienia umiejętności akademickich. Zaakceptowane prace zostaną opublikowane w książce konferencyjnej i będą przedstawiane podczas prezentacji ustnych i posterowych.

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej Szkoły (isprs.pwr.edu.pl). Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2019 r.

Wydarzenie jest organizowane łącznie przez Politechnikę Wrocławską, Instytut Badawczy Leśnictwa oraz ISPRS, w szczególności przez grupy robocze IV/1 oraz V/5 przy wsparciu Konsorcjum Studentów.

Pawel Bogusławski (przewodniczący Szkoły Letniej ISPRS)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS