wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-06| Teledetekcja, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu

W dniach 26-30 sierpnia na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się Letnia Szkoła Międzynarodowego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji (ISPRS).


Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu <br />
fot. Sentinel/Copernicus (2019)
fot. Sentinel/Copernicus (2019)

Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę na polu technologii geoprzestrzennych i zapoznać się z postępem technologii w zarządzaniu i monitorowaniu środowiska naturalnego. Wykłady, warsztaty i wycieczka edukacyjna organizowane podczas Szkoły będą ukierunkowane na problemy środowiskowe związane z działalnością przemysłową, taką jak górnictwo, a także leśnictwem i ochroną zasobów naturalnych. Szkoła jest także doskonałą okazją do spotkania z ludźmi z całego świata, którzy dzielą wspólną pasję naukową. Organizatorzy przygotowali także bogaty program kulturalno-integracyjny, który pozwoli na dyskusje, wymianę doświadczeń i pomysłów.

W tym roku Szkoła Letnia ISPRS zostanie zorganizowana w pięknym Wrocławiu, który jest miastem o charakterze akademickim z wieloma uczelniami i aktywnym życiem studenckim. Jest ono żywym i międzynarodowym miejscem, gdzie każdy jest mile widziany.

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do wysłania artykułów naukowych na konferencję organizowaną podczas Szkoły, co da możliwość podniesienia umiejętności akademickich. Zaakceptowane prace zostaną opublikowane w książce konferencyjnej i będą przedstawiane podczas prezentacji ustnych i posterowych.

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej Szkoły (isprs.pwr.edu.pl). Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2019 r.

Wydarzenie jest organizowane łącznie przez Politechnikę Wrocławską, Instytut Badawczy Leśnictwa oraz ISPRS, w szczególności przez grupy robocze IV/1 oraz V/5 przy wsparciu Konsorcjum Studentów.

Pawel Bogusławski (przewodniczący Szkoły Letniej ISPRS)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt