wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-06| Teledetekcja, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu

W dniach 26-30 sierpnia na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się Letnia Szkoła Międzynarodowego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji (ISPRS).


Zaproszenie na Szkołę Letnią ISPRS we Wrocławiu <br />
fot. Sentinel/Copernicus (2019)
fot. Sentinel/Copernicus (2019)

Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę na polu technologii geoprzestrzennych i zapoznać się z postępem technologii w zarządzaniu i monitorowaniu środowiska naturalnego. Wykłady, warsztaty i wycieczka edukacyjna organizowane podczas Szkoły będą ukierunkowane na problemy środowiskowe związane z działalnością przemysłową, taką jak górnictwo, a także leśnictwem i ochroną zasobów naturalnych. Szkoła jest także doskonałą okazją do spotkania z ludźmi z całego świata, którzy dzielą wspólną pasję naukową. Organizatorzy przygotowali także bogaty program kulturalno-integracyjny, który pozwoli na dyskusje, wymianę doświadczeń i pomysłów.

W tym roku Szkoła Letnia ISPRS zostanie zorganizowana w pięknym Wrocławiu, który jest miastem o charakterze akademickim z wieloma uczelniami i aktywnym życiem studenckim. Jest ono żywym i międzynarodowym miejscem, gdzie każdy jest mile widziany.

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do wysłania artykułów naukowych na konferencję organizowaną podczas Szkoły, co da możliwość podniesienia umiejętności akademickich. Zaakceptowane prace zostaną opublikowane w książce konferencyjnej i będą przedstawiane podczas prezentacji ustnych i posterowych.

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej Szkoły (isprs.pwr.edu.pl). Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2019 r.

Wydarzenie jest organizowane łącznie przez Politechnikę Wrocławską, Instytut Badawczy Leśnictwa oraz ISPRS, w szczególności przez grupy robocze IV/1 oraz V/5 przy wsparciu Konsorcjum Studentów.

Pawel Bogusławski (przewodniczący Szkoły Letniej ISPRS)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt