wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-05| Geodezja, GIS, Software

GeoGPS w wersji 5.41

Aplikację dla Androidów do tyczenia i pomiaru punktów w państwowych układach współrzędnych geodezyjnych w obecnej edycji system wzbogacono o możliwość wyszukiwania działki po numerze poprzez usługę lokalizacji działek katastralnych (ULDK) GUGiK.


GeoGPS w wersji 5.41

Działka prezentowana jest na tle map Google. Trasę do działki można wyznaczyć z wykorzystaniem zewnętrznej aplikacji nawigacyjnej dostępnej w każdym smartfonie.

Niezależnie od tego można pobrać wszystkie współrzędne punktów granicznych szukanej działki. Współrzędne zapisane zostaną w wybranym układzie współrzędnych. Aplikacja mobilna umożliwia tyczenie tych punktów na kilka sposobów lub pobranie poprzez panel WWW.

Dostęp do danych umożliwia już nie tylko aplikacja mobilna, ale również panel WWW na stronie projektu

Aplikację można pobrać z Google Play.

Źródło: Encom


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Tego jeszcze nie było Pobierz z baz PODGiK informacje i współrzędne o działce na której jesteś. Aplikacja na podstawie lokalizacji urządzenia pobiera dane o działce.

dzialki XY punktów granicznych i wystarczy tylko nr działki ....

2 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt