wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-04| Geodezja, Przetargi

Rusza budowa sanockich baz BDOT500 i GESUT

Starostwo w Sanoku podpisało dwie umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT w powiecie.


Rusza budowa sanockich baz BDOT500 i GESUT

Zamówienie podzielono na dwie części, z których każda dotyczy innej bazy. Za BDOT500 odpowiedzialna będzie firma OPGK Kraków – wartość podpisanej z nią umowy to 345 tys. zł. Z kolei GESUT za 447 tys. zł założy rzeszowska firma Geokart-International. Wartości obu ofert zmieściły się w budżecie zamawiającego, który wyniósł odpowiednio 402 tys. i 572 tys. zł.

Prace mają zostać zrealizowane do końca października tego roku i obejmą 3 jednostki ewidencyjne: Sanok-miasto, Zagórz-miasto oraz Tyrawa Wołoska. Są one częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej o wartości 178 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt