Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-19| Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Kataster

Kopiarka KIP 3000 już na rynku


Wielkoformatowa kopiarka KIP 3000 jest już dostępna w ofercie firmy DKS Sp. z o.o. Gdański dystrybutor zaprezentował to urządzenie podczas XIII Targów GEA 2007. Jest to najnowszy produkt japońskiego koncernu KIP Katsuragawa Electric.

Ta wielkoformatowa kopiarka cyfrowa wyposażona została w zintegrowany skaner kolorowy A0. KIP 3000 zaprojektowano do pracy w warunkach wymagających najwyższej wydajności kopii czarno-białych oraz okresowych kopii kolorowych po integracji z ploterem atramentowym. Technologia druku HDP bez strat toneru gwarantuje najniższe koszty eksploatacji (około 40 gr /A0 przy 5% zaczernieniu). Dopuszczalne miesięczne obciążenie wynosi 5000 mb.
Kompaktowa charakterystyczna dla nowej linii kopiarek KIP obudowa „Blue Line” pozwala na eksploatację KIP 3000 w pomieszczeniach biurowych. Komunikację z urządzeniem upraszcza dotykowy wyświetlacz z polskojęzycznym interfejsem użytkownika.
KIP 3000 pozwala kopiować/drukować/skanować z szybkością do 2,5 A0/min. lub 4,2 A1/min. w rozdzielczości 600 x 600 dpi (1200 x 800 dpi uzyskane modulowaną wielkością plamki).

Źródło: DKS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS