wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-28| Przetargi

Modernizacja PZGiK w śródmieściu Krakowa znacznie powyżej budżetu

Urząd Miasta Krakowa podpisał umowę o wartości 2,35 mln zł na wykonanie modernizacji EGiB w jednym obrębie oraz założenie baz BDOT500 i GESUT dla jednostki ewidencyjnej Śródmieście.


Modernizacja PZGiK w śródmieściu Krakowa znacznie powyżej budżetu

Prace zrealizuje firma Geoprof z Krakowa. Wartość jej propozycji wyniosła aż 178% pierwotnego budżetu zamówienia. Dodajmy, że w postępowaniu wystartowała również krakowska firma Geoxy, która zaproponowała cenę wyższą o niecałe 10 tys. zł.

Modernizacja dla obrębu 126105_9.0004 ma zostać zrealizowana w ciągu najpóźniej 16 miesięcy od podpisania umowy. Bazy GESUT i BDOT500 należy zaś przygotować do końca listopada.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. zacny stosunek: propozycja cenowa Zamawiającego / oczekiwania Wykonawcy. Brawo.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt