wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-28| Przetargi

Modernizacja PZGiK w śródmieściu Krakowa znacznie powyżej budżetu

Urząd Miasta Krakowa podpisał umowę o wartości 2,35 mln zł na wykonanie modernizacji EGiB w jednym obrębie oraz założenie baz BDOT500 i GESUT dla jednostki ewidencyjnej Śródmieście.


Modernizacja PZGiK w śródmieściu Krakowa znacznie powyżej budżetu

Prace zrealizuje firma Geoprof z Krakowa. Wartość jej propozycji wyniosła aż 178% pierwotnego budżetu zamówienia. Dodajmy, że w postępowaniu wystartowała również krakowska firma Geoxy, która zaproponowała cenę wyższą o niecałe 10 tys. zł.

Modernizacja dla obrębu 126105_9.0004 ma zostać zrealizowana w ciągu najpóźniej 16 miesięcy od podpisania umowy. Bazy GESUT i BDOT500 należy zaś przygotować do końca listopada.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. zacny stosunek: propozycja cenowa Zamawiającego / oczekiwania Wykonawcy. Brawo.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt