wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-27| artykuł sponsorowany | GNSS, Geodezja, GIS, Software

Trimble Catalyst. Alternatywa dla drogich odbiorników GNSS

Trimble Catalyst jest nowością na polskim rynku GIS, umożliwiającą dostęp do wysokiej dokładności współrzędnych GNSS jako usługi na żądanie (w ramach miesięcznej subskrypcji). Nowa technologia całkowicie rewolucjonizuje branżę GIS. Jeśli realizujesz projekty w różnych okresach czasu, potrzebujesz wysokiej dokładności i nie chcesz kupować drogiego odbiornika GNSS, Trimble Catalyst może okazać się doskonałym rozwiązaniem.


Trimble Catalyst. Alternatywa dla drogich odbiorników GNSS

Korzystanie z Trimble Catalyst jest bardzo łatwe. Wystarczy zainstalować aplikację na dowolnym szybkim smartfonie z systemem Android 5.0 lub nowszym, do którego podłącza się małą i lekką antenę (waży zaledwie 300 g). Następnie użytkownik wybiera okres subskrypcji (płaci się tylko za okres korzystania z urządzenia) i już może zacząć pracę. Sama subskrypcja na dokładność kosztuje od 199 zł netto/miesiąc. Trimble Catalyst pracuje na konstelacjach GPS (L1+L2!), GLONASS i Galileo, a także posiada 4 tryby z korekcją różnicową. Jego maksymalna dokładność wynosi 1 cm. W najnowszej, zapowiedzianej już aktualizacji pojawi się konstelacja QZSS (także L1+L2) i możliwość obserwacji do 32 satelitów jednocześnie.

Dostęp do danych korekcyjnych Trimble RTX lub Trimble VRS Now jest już zawarty w cenie subskrypcji, nie trzeba więc podłączać konta ASG-EUPOS, aby uzyskać wysokie dokładności. Taka możliwość także jest dostępna i dodatkowo poprawia wydajność pracy.

Autoryzowanym dystrybutorem Trimble Catalyst jest firma NaviGate Sp. z o.o. z Krakowa, która działa na terenie całej Polski. Cennik Trimble Catalyst, a także formularz kontaktowy, za pomocą którego można przesłać zapytanie o ofertę lub od razu zamówić swój zestaw, znajduje się na stronie NaviGate: https://trimblecatalyst.pl/

NaviGate


«« powrót

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt