wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-05-27| Geodezja, Przetargi, Kataster

4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji

Związek powiatów województwa lubelskiego poinformował o 4 kolejnych umowach o łącznej wartości 6 mln zł na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Są to kolejne rozstrzygnięcia dotyczące 48-częściowego przetargu rozpisanego w październiku ubiegłego roku. Zawarte niedawno umowy dotyczą przeprowadzenia modernizacji EGiB oraz utworzenia baz BDOT500 i GESUT dla Lubartowa (obszar wiejski) oraz gminy Wólka (powiat lubelski). W obu samorządach prace wykona konsorcjum firm Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Pryzmat z Warszawy oraz ZUGiK Pryzmat z Częstochowy. Wartość kontraktów to odpowiednio 2,5 mln zł oraz 2,4 mln zł.

Ponadto z powodu braku chętnych do realizacji niektórych części zdecydowano się o udzieleniu kolejnych zamówień w trybie „z wolnej ręki”. Dotyczą one prac w gminach Żmudź i Sawin (powiat chełmski). Wartość kontraktów wyniesie 314 tys. i 586 tys. zł. Oba mają zostać zawarte z Biurem Usług Geodezyjnych GEO4 z Chełma.

Tym samym w ramach tego projektu podpisano już 20 umów „z wolnej ręki” o łącznej wartości około 31 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
AW Lubartów Ciekawe ile Pan Albert W. wziął za wcześniejszą modernizację kasy i ją odebrał nic nie pasuje. Powinien wydrukować trochę obrazków z geoportalu i powinien udać się do Pani Starościny naskarżyć na siebie !!!.
 3 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS