wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-27| Geodezja, Przetargi, Kataster

4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji

Związek powiatów województwa lubelskiego poinformował o 4 kolejnych umowach o łącznej wartości 6 mln zł na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Są to kolejne rozstrzygnięcia dotyczące 48-częściowego przetargu rozpisanego w październiku ubiegłego roku. Zawarte niedawno umowy dotyczą przeprowadzenia modernizacji EGiB oraz utworzenia baz BDOT500 i GESUT dla Lubartowa (obszar wiejski) oraz gminy Wólka (powiat lubelski). W obu samorządach prace wykona konsorcjum firm Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Pryzmat z Warszawy oraz ZUGiK Pryzmat z Częstochowy. Wartość kontraktów to odpowiednio 2,5 mln zł oraz 2,4 mln zł.

Ponadto z powodu braku chętnych do realizacji niektórych części zdecydowano się o udzieleniu kolejnych zamówień w trybie „z wolnej ręki”. Dotyczą one prac w gminach Żmudź i Sawin (powiat chełmski). Wartość kontraktów wyniesie 314 tys. i 586 tys. zł. Oba mają zostać zawarte z Biurem Usług Geodezyjnych GEO4 z Chełma.

Tym samym w ramach tego projektu podpisano już 20 umów „z wolnej ręki” o łącznej wartości około 31 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
AW Lubartów Ciekawe ile Pan Albert W. wziął za wcześniejszą modernizację kasy i ją odebrał nic nie pasuje. Powinien wydrukować trochę obrazków z geoportalu i powinien udać się do Pani Starościny naskarżyć na siebie !!!.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt