wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-27| Geodezja, Przetargi, Kataster

4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji

Związek powiatów województwa lubelskiego poinformował o 4 kolejnych umowach o łącznej wartości 6 mln zł na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


4 kolejne umowy w lubelskiej e-Geodezji <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Są to kolejne rozstrzygnięcia dotyczące 48-częściowego przetargu rozpisanego w październiku ubiegłego roku. Zawarte niedawno umowy dotyczą przeprowadzenia modernizacji EGiB oraz utworzenia baz BDOT500 i GESUT dla Lubartowa (obszar wiejski) oraz gminy Wólka (powiat lubelski). W obu samorządach prace wykona konsorcjum firm Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Pryzmat z Warszawy oraz ZUGiK Pryzmat z Częstochowy. Wartość kontraktów to odpowiednio 2,5 mln zł oraz 2,4 mln zł.

Ponadto z powodu braku chętnych do realizacji niektórych części zdecydowano się o udzieleniu kolejnych zamówień w trybie „z wolnej ręki”. Dotyczą one prac w gminach Żmudź i Sawin (powiat chełmski). Wartość kontraktów wyniesie 314 tys. i 586 tys. zł. Oba mają zostać zawarte z Biurem Usług Geodezyjnych GEO4 z Chełma.

Tym samym w ramach tego projektu podpisano już 20 umów „z wolnej ręki” o łącznej wartości około 31 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
AW Lubartów Ciekawe ile Pan Albert W. wziął za wcześniejszą modernizację kasy i ją odebrał nic nie pasuje. Powinien wydrukować trochę obrazków z geoportalu i powinien udać się do Pani Starościny naskarżyć na siebie !!!.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt