wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-27| Mapy, Software

Mapy Google zaczynają informować o fotoradarach

Część użytkowników mobilnej aplikacji Mapy Google może już liczyć na ostrzeżenia dotyczące pomiaru prędkości na polskich drogach. Ta długo wyczekiwana warstwa nie jest jednak wolna od wad.


Mapy Google zaczynają informować o fotoradarach

Jak to bywa w przypadku tego programu, nowa funkcja udostępniana jest stopniowo, zatem część użytkowników musi się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Ci, co mogą już z niej korzystać, mają jednak do niej sporo uwag. Google’owi zarzuca się przede wszystkim, że nowa warstwa ma kiepską aktualność. Z jednej strony można na niej znaleźć fotoradary nieistniejące od wielu miesięcy, a z drugiej strony brakuje na niej najnowszych punktów pomiaru prędkości. Co więcej, aplikacja nie oferuje funkcji dodawania fotoradarów przez użytkowników, na co pozwalają konkurencyjne rozwiązania.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
albo HERE fotoradary ma od dawien dawna, a sama aplikacja nie wymaga tylu uprawnień i nie szpieguje tak jak Google Maps

Tylko YANOSIK sprawdzona aplikacja. Google'a jak najmniej. Samo zło ;)

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt