wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-21| GIS, Mapy, Instytucje

Ochotnicza straż pożarna na Mazowszu

Na Portalu Mapowym Województwa Mazowieckiego opublikowana została baza lokalizacji ochotniczych straży pożarnych według stanu na 31 grudnia 2018 roku.


Ochotnicza straż pożarna na Mazowszu
Udostepnione dane podzielono na dwie grupy: OSP zwykłe oraz OSP włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG) i przedstawione różnymi symbolami. Dane umieszczone zostały w zbiorze Mazowieckiego Systemu Informacji Przestrzennej w kategorii „Bezpieczeństwo”.

Publikacja tych informacji była możliwa dzięki współpracy z Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Źródło: UMWM Departament Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
bo tutaj jest jak jest po prostu i ty dobrze o tym wiesz.

Paweł Kukiz jest z was dumny, koledzy ludowcy!

2 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt