wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-17| Geodezja, Przetargi

Drugie podejście do baz BDOT500 i GESUT w powiecie konińskim

Starostwo w Koninie ponownie ogłosiło przetarg na wykonanie modernizacji i aktualizacji baz danych BDOT500 oraz GESUT w 7 gminach.


Drugie podejście do baz BDOT500 i GESUT w powiecie konińskim

Pierwsze postępowanie na te prace (rozpisane w styczniu br.) unieważniono, ponieważ najtańszy oferent uchylił się od podpisania umowy, z kolei druga w kolejności oferta ponad czterokrotnie przekroczyła budżet zamawiającego.

Przetarg obejmie 166 obrębów geodezyjnych w 9 jednostkach (Golina, Golina Miasto, Rychwał, Rychwał Miasto, Grodziec, Kramsk, Krzymów, Rzgów, Stare Miasto). Oferty można składać do 4 czerwca. Wadium nie jest wymagane.

Przetarg jest częścią wartego blisko 15 mln zł projektu „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – Integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A kto uprzednio wygrał?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt