wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-17| GIS, Mapy

GUS publikuje Atlas przedsiębiorstw

Główny Urząd Statystyczny wydał kolejny w ostatnich miesiącach atlas. Tematem najnowszej publikacji są przedsiębiorstwa niefinansowe.


GUS publikuje Atlas przedsiębiorstw

Jak wyjaśniają autorzy, „Atlas Przedsiębiorstw” jest pierwszym opracowaniem graficznym GUS-u przedstawiającym w tak szerokim zakresie zarówno całą zbiorowość przedsiębiorstw niefinansowych, jak i jej wybrane grupowania w różnych przekrojach i zakresach. Zastosowanie graficznej formy prezentacji danych statystycznych w postaci bogatego zestawu map i wykresów pozwala na szybką i efektywną percepcję informacji statystycznych oraz relacji przestrzennej zjawisk z uwzględnieniem procesów globalizacji.

Publikacja prezentuje stan oraz przebieg procesów i zjawisk zachodzących w przedsiębiorstwach niefinansowych w 2017 r. w układzie województw. W celu zilustrowania zmian w czasie wybrane zagadnienia przedstawiono w retrospekcji wieloletniej.

Atlas w formacie PDF można pobrać bezpłatnie ze strony GUS

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt