wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-17| GIS, Mapy

GUS publikuje Atlas przedsiębiorstw

Główny Urząd Statystyczny wydał kolejny w ostatnich miesiącach atlas. Tematem najnowszej publikacji są przedsiębiorstwa niefinansowe.


GUS publikuje Atlas przedsiębiorstw

Jak wyjaśniają autorzy, „Atlas Przedsiębiorstw” jest pierwszym opracowaniem graficznym GUS-u przedstawiającym w tak szerokim zakresie zarówno całą zbiorowość przedsiębiorstw niefinansowych, jak i jej wybrane grupowania w różnych przekrojach i zakresach. Zastosowanie graficznej formy prezentacji danych statystycznych w postaci bogatego zestawu map i wykresów pozwala na szybką i efektywną percepcję informacji statystycznych oraz relacji przestrzennej zjawisk z uwzględnieniem procesów globalizacji.

Publikacja prezentuje stan oraz przebieg procesów i zjawisk zachodzących w przedsiębiorstwach niefinansowych w 2017 r. w układzie województw. W celu zilustrowania zmian w czasie wybrane zagadnienia przedstawiono w retrospekcji wieloletniej.

Atlas w formacie PDF można pobrać bezpłatnie ze strony GUS

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt