wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-05-16| Mapy

Zaproszenie na konferencję HxGN Local Poland 2019

Firma Intergraph Polska wraz z partnerami z grupy Hexagon zaprasza na doroczną konferencję poświęconą najnowszym technologiom geoinformatycznym dedykowanym administracji publicznej, służbom mundurowym, firmom zarządzającym infrastrukurą transportową, komunalną, telekomunikacyjną oraz firmom projektowo-wykonawczym i operatorom rozległych obiektów i instalacji przemysłowych. Tegoroczna edycja HxGN Local Poland odbędzie się w dniach 8-10 października w Gdańsku.


Zaproszenie na konferencję HxGN Local Poland 2019
Podczas konferencji poruszone zostaną aktualne tematy, jak: Safe City, Smart City, Digital City, a także Artificial Intelligence & BIG DATA w kontekście nowej rewolucji technologicznej we wszystkich sektorach gospodarki i biznesu. Organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia postarają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pozyskiwanie i wykorzystywanie danych w czasie rzeczywistym, komunikowanie się urządzeń różnego typu, machine learning i przede wszystkim zastosowanie sztucznej inteligencji stanowi najważniejsze know-how współczesnego świata.

W tym roku zaplanowano ponad 30 godzin profesjonalnych warsztatów i szkoleń umożliwiających poznanie praktycznych aspektów pracy z produktami grupy Hexagon. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat potwierdzający ich ukończenie.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska – filozofka, badaczka rozwoju nowych technologii, sztucznej inteligencji, robotów społecznych i tzw. technologii ubieralnych.

Organizatorami wydarzenia są: Hexagon Geospatial, Hexagon PPM, Leica Geosystems oraz Hexagon Safety & Infrastructure.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.hxgnlocal.pl

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
AI - Sztuczna inteligencja ;D .... jak wszyscy szastają tą nazwą a nawet się do tego nie zbliżają, jak by nie można było napisać prawdy, czyli "w oparciu o algorytmy uczenia maszynowego" - nadużywacie terminologii której wydaje się nikt nie rozumie. Miłego dnia życzę

Bez biegania po Sopocie ? Nuuuuuuudaaaa....

2 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt