wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-16| Mapy

Zaproszenie na konferencję HxGN Local Poland 2019

Firma Intergraph Polska wraz z partnerami z grupy Hexagon zaprasza na doroczną konferencję poświęconą najnowszym technologiom geoinformatycznym dedykowanym administracji publicznej, służbom mundurowym, firmom zarządzającym infrastrukurą transportową, komunalną, telekomunikacyjną oraz firmom projektowo-wykonawczym i operatorom rozległych obiektów i instalacji przemysłowych. Tegoroczna edycja HxGN Local Poland odbędzie się w dniach 8-10 października w Gdańsku.


Zaproszenie na konferencję HxGN Local Poland 2019
Podczas konferencji poruszone zostaną aktualne tematy, jak: Safe City, Smart City, Digital City, a także Artificial Intelligence & BIG DATA w kontekście nowej rewolucji technologicznej we wszystkich sektorach gospodarki i biznesu. Organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia postarają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pozyskiwanie i wykorzystywanie danych w czasie rzeczywistym, komunikowanie się urządzeń różnego typu, machine learning i przede wszystkim zastosowanie sztucznej inteligencji stanowi najważniejsze know-how współczesnego świata.

W tym roku zaplanowano ponad 30 godzin profesjonalnych warsztatów i szkoleń umożliwiających poznanie praktycznych aspektów pracy z produktami grupy Hexagon. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat potwierdzający ich ukończenie.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska – filozofka, badaczka rozwoju nowych technologii, sztucznej inteligencji, robotów społecznych i tzw. technologii ubieralnych.

Organizatorami wydarzenia są: Hexagon Geospatial, Hexagon PPM, Leica Geosystems oraz Hexagon Safety & Infrastructure.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.hxgnlocal.pl

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
AI - Sztuczna inteligencja ;D .... jak wszyscy szastają tą nazwą a nawet się do tego nie zbliżają, jak by nie można było napisać prawdy, czyli "w oparciu o algorytmy uczenia maszynowego" - nadużywacie terminologii której wydaje się nikt nie rozumie. Miłego dnia życzę

Bez biegania po Sopocie ? Nuuuuuuudaaaa....

2 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt