wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Akademia INSPIRE w Norwegii
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-15| Geodezja, Mapy, Imprezy

Odwiedź nocą Muzeum Geodezyjne WPG

Podobnie jak w poprzednich latach nadchodząca edycja warszawskiej Nocy Muzeów (z 18 na 19 maja) będzie okazją do zwiedzenia Muzeum Geodezyjnego WPG.


Odwiedź nocą Muzeum Geodezyjne WPG

Placówka mieszcząca się w siedzibie Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego przy ul. Nowy Świat 2 będzie czynna od 18:00 do 23:30. Zwiedzający będą mogli zobaczyć wystawę instrumentów geodezyjnych z całego świata, z których najstarsze pochodzą z końca XIX wieku. W muzeum dostępne będą także ekspozycje: map, maszyn liczących, instrumentów kreślarskich, akcesoriów do wykonywania prac kameralnych oraz podręczników i pomocy naukowych.

Miłośnicy kartografii mogą także odwiedzić Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. W Gabinecie Starych Druków i Gabinecie Zbiorów Kartograficznych (sala 316, III p.) zorganizowany zostanie pokaz książek, map i atlasów z XV-XIX w.

Przewodnikiem po innych atrakcjach Nocy Muzeów może być stołeczny serwis mapowy. W module Warszawa Dzisiaj udostępniono właśnie specjalną warstwę, która prezentuje lokalizację poszczególnych ekspozycji zorganizowanych w ramach tego wydarzenia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt