wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-15| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Dwa kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Związek lubelskich powiatów zawarł kolejne dwie umowy o łącznej wartości blisko 2,5 mln zł na modernizację powiatowego zasobu geodezyjnego.


Dwa kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w jednostce Łaszczów – obszar wiejski (powiat tomaszowski) wykona tarnowska firma MGGP Aero. Wartość podpisanej z nią umowy to ponad 1,8 mln zł. Jest to kolejne rozstrzygnięcie w ramach 48-częściowego przetargu ogłoszonego w październiku ubiegłego roku (tzw. etap III.2).

Jako że w postępowaniu tym nie udało się rozstrzygnąć wielu części, zamawiający stara się udzielać zamówień w trybie z wolnej ręki. Dotychczas w ramach projektu „e-Geodezja…” podpisano 17 tego typu kontraktów o łącznej wartości blisko 30 mln zł. Najnowsza taka umowa zostanie zawarta z Przedsiębiorstwem Geodezyjno-Kartograficznym „EGiB” z Lublina. Za 640 tys. zł wykona ono prace geodezyjne w jednostce Siedliszcze-obszar wiejski w powiecie chełmskim.

Umowy są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt