wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-15| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Dwa kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Związek lubelskich powiatów zawarł kolejne dwie umowy o łącznej wartości blisko 2,5 mln zł na modernizację powiatowego zasobu geodezyjnego.


Dwa kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w jednostce Łaszczów – obszar wiejski (powiat tomaszowski) wykona tarnowska firma MGGP Aero. Wartość podpisanej z nią umowy to ponad 1,8 mln zł. Jest to kolejne rozstrzygnięcie w ramach 48-częściowego przetargu ogłoszonego w październiku ubiegłego roku (tzw. etap III.2).

Jako że w postępowaniu tym nie udało się rozstrzygnąć wielu części, zamawiający stara się udzielać zamówień w trybie z wolnej ręki. Dotychczas w ramach projektu „e-Geodezja…” podpisano 17 tego typu kontraktów o łącznej wartości blisko 30 mln zł. Najnowsza taka umowa zostanie zawarta z Przedsiębiorstwem Geodezyjno-Kartograficznym „EGiB” z Lublina. Za 640 tys. zł wykona ono prace geodezyjne w jednostce Siedliszcze-obszar wiejski w powiecie chełmskim.

Umowy są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt