wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-13| Geodezja, Przetargi, Kataster

Trzecie podejście powiatu tomaszowskiego do modernizacji PZGiK

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim po raz kolejny rozpisało przetargi na dostawę baz danych EGiB, BDOT500 i GESUT.


Trzecie podejście powiatu tomaszowskiego do modernizacji PZGiK

Przedmiotem ogłoszonych właśnie dwóch zamówień jest przeprowadzenie modernizacji EGiB, dostawa baz BDOT500 i GESUT, a także digitalizacja materiałów PZGiK dla gmin Tomaszów Mazowiecki (szacunkowa wartość prac: 3,6 mln zł) oraz Lubochnia (1,8 mln zł). Termin realizacji prac wyznaczono na 17 miesięcy.

Jest to już trzecie podejście starostwa do udzielenia tego zamówienia. Poprzednie przetargi unieważniano z powodu braku ofert.

W przypadku zamówienia dla Tomaszowa Mazowieckiego oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 13 czerwca. W przetargu dla gminy Lubochnia otwarcie ofert nastąpi dzień później, a wadium wynosi 30 tys. zł.

Zamówienia są częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Łódzkiego. Wartość przedsięwzięcia to blisko 12 mln zł.

Aktualizacja: 14 maja ponownie ogłoszono postępowanie na wykonanie wyżej wymienionych prac również dla gminy Rokiciny. W tym przypadku oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 17 czerwca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czy ktoś wie czy zakres prac się zmienił? A fundusz pozostał ? Czy trwamy dalej jak to miało miejsce w dwóch poprzednich rozdaniach ?

TM2019 operaty częściowo są u mnie. Wypożyczyłem i nie oddałem, bo przygotowuję się do postulowanych przez lokalsów zmian w prawie, czyli likwidacji podgik. Wtedy ja będę wydawał dokumentację koledze Szczepanikowi za drobną opłatą ;) Po somsiedzku rzecz jasna

Obsługa ok. Zgłoszenie wydanie materiałów 2 dni, kontrola dużo gorzej bo równo 30 dni. Ale stan materiałów to już tragedia. Dużej ilości operatów brak na półkach a mapa numeryczna prawie nie istnieje.

Postępowy powiat czy jesteście geodeci zadowoleni z obsługi w Starostwie powiatowym w Tomaszowie?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt