wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-05-10| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Dwa podlaskie powiaty z kompletem umów na modernizację PZGiK

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego podpisał trzy umowy na modernizację EGiB oraz budowę baz BDOT500 i GESUT w powiatach kolneńskim i bielskim.


Dwa podlaskie powiaty z kompletem umów na modernizację PZGiK

Przedmiotem przetargu dla powiatu kolneńskiego jest przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla 92 obrębów położonych w 3 jednostkach ewidencyjnych, utworzenie baz BDOT500 dla 126 obrębów w 4 jednostkach, założenie inicjalnych baz GESUT w 163 obrębach w 5 jednostkach, a także cyfryzacja materiałów PZGiK dla 165 obrębów w 5 jednostkach.

Prace podzielono na 9 części, z czego dotychczas rozstrzygnięto 7. Teraz poinformowano o podpisaniu dwóch pozostałych kontraktów. Umowę na modernizację EGiB w 36 obrębach w jednostce ewidencyjnej Stawiski za 465 tys. zł wykona firma ProGIS z Giżycka. Ta sama spółka przeprowadzi modernizację również w 21 obrębach w jednostce Turośl – wartość tych prac to 435 tys. zł.

Prace w powiecie bielskim podzielono z kolei na 7 części, które obejmują modernizację EGiB w 51 obrębach oraz założenie bazy BDOT500 w 63 obrębach. W okresie od lutego do kwietnia zawarto 6 umów, teraz poinformowano o podpisaniu ostatniej. Dotyczy ona modernizacji EGiB w jednostce Bielsk Podlaski. Za 999 tys. zł prace przeprowadzi Podlaskie Biuro Geodezji Klasyfikacji i Rekultywacji Gruntów z Białegostoku.

Przetargi są częścią wartego 68,7 mln zł projektu „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”. Realizacja wyżej wymienionych zamówień ma się zakończyć do grudnia 2021 roku (dla wybranych części – do lipca br.).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dodano Vat Błędnie dodano podatek VATzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS