wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-10| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Dwa podlaskie powiaty z kompletem umów na modernizację PZGiK

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego podpisał trzy umowy na modernizację EGiB oraz budowę baz BDOT500 i GESUT w powiatach kolneńskim i bielskim.


Dwa podlaskie powiaty z kompletem umów na modernizację PZGiK

Przedmiotem przetargu dla powiatu kolneńskiego jest przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla 92 obrębów położonych w 3 jednostkach ewidencyjnych, utworzenie baz BDOT500 dla 126 obrębów w 4 jednostkach, założenie inicjalnych baz GESUT w 163 obrębach w 5 jednostkach, a także cyfryzacja materiałów PZGiK dla 165 obrębów w 5 jednostkach.

Prace podzielono na 9 części, z czego dotychczas rozstrzygnięto 7. Teraz poinformowano o podpisaniu dwóch pozostałych kontraktów. Umowę na modernizację EGiB w 36 obrębach w jednostce ewidencyjnej Stawiski za 465 tys. zł wykona firma ProGIS z Giżycka. Ta sama spółka przeprowadzi modernizację również w 21 obrębach w jednostce Turośl – wartość tych prac to 435 tys. zł.

Prace w powiecie bielskim podzielono z kolei na 7 części, które obejmują modernizację EGiB w 51 obrębach oraz założenie bazy BDOT500 w 63 obrębach. W okresie od lutego do kwietnia zawarto 6 umów, teraz poinformowano o podpisaniu ostatniej. Dotyczy ona modernizacji EGiB w jednostce Bielsk Podlaski. Za 999 tys. zł prace przeprowadzi Podlaskie Biuro Geodezji Klasyfikacji i Rekultywacji Gruntów z Białegostoku.

Przetargi są częścią wartego 68,7 mln zł projektu „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”. Realizacja wyżej wymienionych zamówień ma się zakończyć do grudnia 2021 roku (dla wybranych części – do lipca br.).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dodano Vat Błędnie dodano podatek VATzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt