wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-05-10| GIS, Mapy, Edukacja, Imprezy

Zapowiedź Zintegrowanych Wrocławskich Konferencji Geoinformacyjnych

Już za miesiąc badacze i praktycy wykorzystujący w swojej pracy systemy informacji geograficznej spotkają się we Wrocławiu na serii wydarzeń w ramach Zintegrowanych Wrocławskich Konferencji Geoinformacyjnych.


Zapowiedź Zintegrowanych Wrocławskich Konferencji Geoinformacyjnych <br />
fot. SIP Wrocławia
fot. SIP Wrocławia

W dniach 10-11 czerwca odbędzie się VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji GIS w Nauce, której gospodarzami będą Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 24a, 1. dzień obrad) oraz Politechnika Wrocławska (ul. Na Grobli 15, 2. dzień obrad). Zgłoszenia referatów i posterów z ich streszczeniami przyjmowane będą do 20 maja, bierne uczestnictwo w wydarzeniu można zgłosić do 7 czerwca.

Dzień później, 11 czerwca, odbędzie się Szkolenie Głównego Geodety Kraju pt. „Wykorzystanie danych przestrzennych PZGiK w rozwoju społeczeństwa informacyjnego”. Udział w nim jest bezpłatny.

Również 11 czerwca rozpocznie się dwudniowa Akademia Kartografii i Geoinformatyki pt. „Mapy w geoportalach”, podczas której zostanie m.in. rozstrzygnięty Konkurs „Internetowa Mapa Roku”. Termin zgłaszania udziału w wydarzeniu mija 15 maja. Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Kartografów Polskich, Politechnika Wrocławska, Politechnika Warszawska oraz Komisja Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności.

Wspólny formularz zapisowy na poszczególne wydarzenia, a także szczegóły dotyczące harmonogramu spotkań, dostępne są stronie internetowej: http://giswnauce.upwr.edu.pl/

Źródło: organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A ja pojadę, bo nie będzie takich jadowitych jak Werka i T Szkoda, że zamiast zobaczyć coś nowego i dobrego w kartografii, która jest i pozostanie ważnym narzędziem interpretowania danych przestrzennych, to wolicie hejtować.
odpowiedz zgłoś
Aha No to ja też podziękuję. To ważna informacja bo przejechalabym kawał drogi bez sensu.
odpowiedz zgłoś
Dziękuję za informację. Wobec tego nie będę się fatygował.
 1 
odpowiedz zgłoś
Szkolenie GGK Szkolenie będzie prowadził sam GGK osobiście.
odpowiedz zgłoś
A co ma wykład wykorzystanie danych przestrzennych do geoportalu. Geoportal jako taki nie jest wykorzystywany chyba np. w partycypacji społecznej.
odpowiedz zgłoś
ee? a gdzie jest napisane, że szkolenie będzie prowadziła firma komercyjna? Gispartner już chyba nie ma aktywnych umów na geoportal?
odpowiedz zgłoś
Pytanie Kto będzie prowadził szkolenie GGK czy sam GGK osobiście czy pracownicy GUGIK czy też przedstawiciele podmiotów komercyjnych? Przy tego typu szkoleniach ważne jest aby żadnego dostawcy czy konkretnych rozwiazan/technologii urząd nie promował i nie wspierał. Po co problemy i jakieś podejrzenia czy zarzuty o wspieranie konkretnych rozwiązań ?
 1 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS