wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-08| Geodezja, Przetargi

Jastrzębie-Zdrój zaprasza do modernizacji archiwum PZGiK

Miasto Jastrzębie-Zdrój ogłosiło przetarg na digitalizację oraz archiwizację materiałów źródłowych PZGiK i innych dokumentów, które będą podlegały udostępnianiu w rezultacie projektu pn.: „Cyfryzacja i standaryzacja danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Jastrzębiu-Zdroju podstawą rozwoju wysokiej jakości elektronicznych usług publicznych opartych na geoinformacji”.


Jastrzębie-Zdrój zaprasza do modernizacji archiwum PZGiK

Zamówienie polega na:
• kwalifikacji analogowych materiałów zasobu zgromadzonych w GODGiK w Jastrzębiu-Zdroju do zaewidencjonowania w systemie PZGiK;
• przetworzeniu do postaci elektronicznej (skanowaniu) analogowych materiałów zasobu, dokumentów uzasadniających wpisy do bazy danych operatu ewidencyjnego oraz rejestru cen i wartości nieruchomości, a także innych dokumentów, które będą podlegały udostępnianiu w rezultacie projektu;
• zaewidencjonowaniu materiałów zasobu wraz z zasileniem dokumentami elektronicznymi dziedzinowego systemu PZGiK w GODGiK w Jastrzębiu-Zdroju, w tym utworzenie lub zweryfikowanie i uzupełnienie metadanych;
• zasileniu odpowiednich systemów dziedzinowych w GODGiK w Jastrzębiu-Zdroju dokumentami elektronicznymi uzasadniającymi wpisy do bazy danych operatu ewidencyjnego, rejestru cen i wartości nieruchomości, a także innymi dokumentami, które będą podlegały udostępnianiu w rezultacie projektu.

Na realizację zamówienia przewidziano 12 miesięcy. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 8 tys. zł można składać do 3 czerwca br.

Źródło: UMJZ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt