wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-07| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Rusza modernizacja EGiB w powiecie konińskim

Starostwo w Koninie podpisało 6 umów o łącznej wartości blisko 2,2 mln zł na przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków.


Rusza modernizacja EGiB w powiecie konińskim

Aż 5 kontraktów przypadło firmie OPGK Gdańsk. Przeprowadzi ona modernizację EGiB w gminach: Golina, Krzymów, Grodziec, Kramsk oraz Rychwał. Wartość podpisanych z nią umów wynosi 1,9 mln zł. Z kolei prace w gminie Stare Miasto za 296 tys. zł wykona Kancelaria Geodezyjno-Prawna Geo-Lex z Konina.

Zamówienia są częścią wartego 15 mln zł projektu „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – Integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do tommy ale ty jesteś naiwny. naprawdę wierzysz że za problemami Geomaru stoi Sygnity? Kto ci takich bajek nawciskał? może aktor i polityk JJ?

Ksero Materiałów będą teraz mieli za kilka złotych od przyjaciół z Geomar

do ggg Splacac dlugi? Nie liczylbym nawet na zlotowke. Z geomarem na dno może pojs kilka firm i to jest straszne. https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/ERS,in formacja-nt-nieuregulowania-zagarniecia-pla-2019-0 1-18,ESPI,20190118_164131_0000151097 . W kwestii 2017 wypowiedzenie umow kredytowych sygnity i zbieranie portfela zamowień przez wszystkie spółki grupy - to zabiło Geomar. Sygnity

Do tommy A co niby wydarzyło się takiego w 2017????

Do JJ Kiedy geomar zacznie spłacać długi??????

Nom, jestem tylko robolem i nie wiem. Nie znam człowieka nie widziałem, nie wiem co umie. A o jego zacięciu do biznesu słyszałem tylko z opowieści :o)

do geodezyjny robol Po co sie wypowiadasz jak nie wiesz?

Jasne w każdej innej firmie JJ wyprowadziłby na wzrost wartości 50% rocznie. Tylko to niedobre właścicielskie Sygnity mu nie dało się wykazać.

OPGK generalnie ma kłopoty z płatnościami. Chyba nie kilku a kilkunastu podwykonawców

do podwykonawca Potwierdzona. Kilku podwykonawcą nie zapłacili, choć robota od głównego zamawiającego została odebrana.A podwykonawcy maja protokołu odbioru pozytywne bez wad i usterek.

Problem z OPGK Słuchajcie, czy faktycznie macie problemy z OPGKiem i płatnościami? To jest potwierdzona informacja czy internetowe trollowanie...

do ggg znam JJ i nie postrzegaj winy Geomaru i zarządzania w momencie gdy masz takiego wlasciciela jak Signity. Sięgnij pamięcią do 2017 i odpowiesz Sobie na pytanie dlaczego upadł Geomar. Pozdrawiam

do tommy dlaczego upadł geomar? proszę się spytać Jacka J. Sam się zastanawiam jak można było doprowadzić taką spółkę do upadku. dużo ciekawych projektów i brak dobrej (fachowej) kadry zarządzającej, tyle w temacie.

do jajo Konin konin...https://halokonin.pl/2018071071775/powiat- konin-modernizacja-ewidencji-gruntow-i-budynkow-w- powiecie-koninskim1531234263

tommy to nie robota spowodowała upadek. Raczej stawiałbym na doświadczenie w zarządzaniu;)

do tommy NIE

a czy przypadkiem to nie GEOMAR nie skonczyl tej roboty co spowodowalo upadek tej firmy?

OPGK Nie podejrzewam, że są to komentarze jednej osoby ponieważ też mogę się do niech dołączyć. Nasz pozew w przygotowaniu, a szkoda bo przy tym rynku rzetelni podwykonawcy są na wagę złota. Nikt nie zaryzykuje dalszej współpracy przy takim podejściu.

sam- ooo to widać, że nie jesteśmy sami :) może grupowy pozew??

OPGK GDAŃSK nie płaci podwykonawcą. I tyle w temacie

Wolontariat- podwykonawcy pamiętajcie o 'płatności z góry' :)

O rany OPGK Gdańsk bierze się do roboty :)

22 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt