wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-30| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Prawo, Przetargi, Edukacja, Software

Majowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania

W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 5/2019. Tematem okładkowym jest projekt nowelizacji ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne zaprezentowany niedawno przez głównego geodetę kraju Waldemara Izdebskiego. Choć proponowane zmiany mają ułatwić pracę zarówno wykonawcom, jak i urzędnikom, to budzą spore kontrowersje w obu tych grupach.


Majowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania

W majowym GEODECIE rozmawiamy ponadto z dr. hab. inż. Dariuszem Gotlibem z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej o projekcie CENAGIS. Jego zdaniem nowoczesne technologie sprawiają, że geodezja i kartografia stoją dziś przed niesamowitą szansą i najwyższy czas, byśmy połączyli siły i z tych możliwości skorzystali. Skąd się biorą kłopoty z realizacją ustawy uwłaszczeniowej wyjaśnia z kolei Zygmunt Bojar, a trudną problematykę związaną ze zniesieniem współwłasności nieruchomości objaśnia sędzia Magdalena Durzyńska, opisując kolejny przypadek z praktyki. Dla odmiany o potencjale świata gier i o tym, czy geodeci potrafią wykorzystać rosnące zainteresowanie danymi przestrzennymi, pisze Piotr Michalak. Również miłośnicy historii w majowym wydaniu GEODETY znajdą coś dla siebie. Postacią wartą przypomnienia jest niewątpliwie Apoloniusz Zarychta (1899-1972) – oficer Korpusu Geografów Wojskowych Wojskowego Instytutu Geograficznego, polityk, działacz społeczny, naukowiec i… doskonały łucznik.

Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili majowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych majowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to wreszcie niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy!

Zawartość majowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl. Aby zaoszczędzić na każdym wydaniu, warto wykupić prenumeratę GEODETY cyfrowego (roczną, półroczną lub kwartalną). A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
po kliknieciu -taki komunikat "Twoje żądanie nie może zostać obsłużone. Przepraszamy, wystąpił błą. Status: Internal Server Error (Internal Server Error) Wiadomość: Invalid remember-me token (Series/token) mismatch. Implies previous cookie theft attack."

link do pobrania Proszę o przesłanie dokładnego opisu problemu na adres prenumerata@geoforum.pl. Chętnie pomogę

admin miałem nadzieję,że pomożesz..

error link do pobrania nie działa

4 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt