wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-30| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Prawo, Przetargi, Edukacja, Software

Majowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania

W serwisie egeodeta24.pl, który udostępnia GEODETĘ cyfrowego, jest już opublikowane wydanie 5/2019. Tematem okładkowym jest projekt nowelizacji ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne zaprezentowany niedawno przez głównego geodetę kraju Waldemara Izdebskiego. Choć proponowane zmiany mają ułatwić pracę zarówno wykonawcom, jak i urzędnikom, to budzą spore kontrowersje w obu tych grupach.


Majowe wydanie GEODETY cyfrowego już do pobrania

W majowym GEODECIE rozmawiamy ponadto z dr. hab. inż. Dariuszem Gotlibem z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej o projekcie CENAGIS. Jego zdaniem nowoczesne technologie sprawiają, że geodezja i kartografia stoją dziś przed niesamowitą szansą i najwyższy czas, byśmy połączyli siły i z tych możliwości skorzystali. Skąd się biorą kłopoty z realizacją ustawy uwłaszczeniowej wyjaśnia z kolei Zygmunt Bojar, a trudną problematykę związaną ze zniesieniem współwłasności nieruchomości objaśnia sędzia Magdalena Durzyńska, opisując kolejny przypadek z praktyki. Dla odmiany o potencjale świata gier i o tym, czy geodeci potrafią wykorzystać rosnące zainteresowanie danymi przestrzennymi, pisze Piotr Michalak. Również miłośnicy historii w majowym wydaniu GEODETY znajdą coś dla siebie. Postacią wartą przypomnienia jest niewątpliwie Apoloniusz Zarychta (1899-1972) – oficer Korpusu Geografów Wojskowych Wojskowego Instytutu Geograficznego, polityk, działacz społeczny, naukowiec i… doskonały łucznik.

Użytkowników serwisu egeodeta24.pl, którzy wykupili majowe wydanie GEODETY cyfrowego, zapraszamy do pobrania pliku z panelu użytkownika. Pozostałych zainteresowanych majowym wydaniem zachęcamy do opłacenia dostępu do niego za pomocą płatności elektronicznych. Cała operacja potrwa zaledwie kilka minut, a GEODETĘ cyfrowego w uniwersalnym formacie PDF będziecie Państwo mogli odczytać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie. W pliku łatwiej wyszukać interesujące słowa lub frazy, a dowolny artykuł można wydrukować na swoje potrzeby na domowej drukarce.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z GEODETY cyfrowego? Bo oszczędza się czas i pieniądze! Każde nowe wydanie GEODETY cyfrowego otrzymuje się wcześniej niż wydanie papierowe. Również dostęp do dowolnego numeru archiwalnego uzyskuje się natychmiast po dokonaniu płatności elektronicznej – nie trzeba czekać na listonosza. GEODETA cyfrowy to wreszcie niższa cena prenumeraty i pojedynczych wydań. Co ważne, im więcej się kupuje, tym miesięcznik jest tańszy!

Zawartość majowego wydania GEODETY można wygodnie przejrzeć w serwisie egeodeta24.pl. Aby zaoszczędzić na każdym wydaniu, warto wykupić prenumeratę GEODETY cyfrowego (roczną, półroczną lub kwartalną). A tych, którzy wolą GEODETĘ w wydaniu papierowym, zachęcamy do zakupu prenumeraty w wersji tradycyjnej.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
po kliknieciu -taki komunikat "Twoje żądanie nie może zostać obsłużone. Przepraszamy, wystąpił błą. Status: Internal Server Error (Internal Server Error) Wiadomość: Invalid remember-me token (Series/token) mismatch. Implies previous cookie theft attack."

link do pobrania Proszę o przesłanie dokładnego opisu problemu na adres prenumerata@geoforum.pl. Chętnie pomogę

admin miałem nadzieję,że pomożesz..

error link do pobrania nie działa

4 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt