wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-30| Geodezja, Przetargi, Instytucje, Kataster

6 śląskich samorządów wspólnie modernizuje PZGiK

Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Tychy, a także powiaty będziński i bieruńsko-lędziński ogłosiły wspólny przetarg na modernizację i dostosowanie baz PZGiK.


6 śląskich samorządów wspólnie modernizuje PZGiK

Zamówienie obejmuje:

  • digitalizację, indeksację i archiwizację materiałów źródłowych PZGiK,
  • modernizację ewidencji gruntów i budynków,
  • budowę bazy BDOT500 oraz rozbudowę bazy GESUT w szczególności w zakresie uzgodnienia bazy inicjalnej.

Przetarg podzielono na 5 części, z których każda obejmuje odrębny samorząd. Wyjątkiem jest cz. II dotycząca zarówno Jaworzna, jak i powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Prace mają być zrealizowane do października 2021 roku. Są one częścią projektu partnerskiego o wartości 39 mln zł pn. „Zwiększenie zdolności instytucjonalnej i skuteczności administracji publicznej poprzez rozbudowę i modernizację referencyjnych baz danych powiatowych rejestrów publicznych” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Śląskiego.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 8 tys. do 35 tys. zł można składać do 3 czerwca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jakieś wyniki?? Jakieś wyniki??zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt