wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-24| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Związek lubelskich powiatów poinformował o trzech kolejnych umowach o łącznej wartości blisko 5 mln zł na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej e-Geodezji

Dwa kontrakty dotyczą 48-częściowego przetargu ogłoszonego w październiku ubiegłego roku. Przedmiotem podpisanych właśnie umów jest wykonanie prac geodezyjnych w gminach:

 • Księżpol (powiat biłgorajski) – prace za 2,20 mln zł wykona konsorcjum firm ZUGiK Pryzmat Warszawa oraz ZUGiK Pryzmat Częstochowa;
 • Łopiennik Górny (powiat krasnostawski) – za 1,52 mln zł prace wykona firma Geokart-International z Rzeszowa.

Przypomnijmy, że w ramach tego zamówienia wcześniej udało się podpisać 11 umów, natomiast 32 części unieważniono z powodu braku ofert.

Niewielkie zainteresowanie tymi pracami zmusza lubelskie powiaty do udzielania kolejnych zamówień w trybie „z wolnej ręki”. Wcześniej informowaliśmy o podpisaniu 16 umów tego typu o łącznej wartości blisko 28 mln zł. W ostatnich dniach poinformowano o zamiarze zawarcia w tym trybie kolejnego kontraktu. Prace w gminie Sosnówka w powiecie bialskim zlecono Przedsiębiorstwu Geodezyjno-Informatycznemu Geomir – otrzyma ono za to niecały milion złotych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Modernizacja Kolejna madernizacja w powiecie bilgorajskim i jak w gminie Frampol trzeba zatuszowac machlojki gieglych geodetow ktorzy zmieniali granice za kase fałszujac dokumentacje .Znowu bedzie zbiegowisko kilkudziesiecie włascicieli nieruchomosci by pokazać im przebieg jednej z granic działki.Współwłaściciele jednej nieruchomosci okazanie granic na monitorze komputera i różne terminy .Granice działek wyznaczane na monitorze komputera bez udziału sasiadow i zmuany granic po 6 metrow i więcej Granica działki wedłóg mapy ewidencyjnej miała 24 metry szerokosci po rzetelnym rozgraniczenie przez biegłych bez udziału sasiadów ma 30 metrow i zalegalizowane samowole
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS