wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-24| Przetargi

Powiat wadowicki znów szuka chętnych do weryfikacji EGiB w dwóch gminach

Weryfikacja i poprawa jakości bazy EGiB dla obrębów położonych w gminie Wadowice oraz w Andrychowie jest przedmiotem dwóch przetargów rozpisanych przez Starostwo w Wadowicach.


Powiat wadowicki znów szuka chętnych do weryfikacji EGiB w dwóch gminach <br />
fot. geoportal powiatu wadowickiego
fot. geoportal powiatu wadowickiego

Prace w gminie Wadowice mają zostać przeprowadzone dla obrębów Kaczyna, Roków, Stanisław Górny, Wysoka i Kaczyna-Pankówka. Termin ich realizacji wyznaczono na 450 dni. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 6 tys. zł można składać do 27 maja.

Drugie zamówienie ma objąć miasto Andrychów – tu prace należy zrealizować w ciągu 330 dni. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 27 maja.

Przetargi są częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” o wartości 9,27 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

Poprzednie postępowania na te prace (oba ogłoszone w lutym br.) unieważniono z powodu braku ofert.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt