wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-04-19| Geodezja, Firma, Przetargi

Kto wykona weryfikację PZGiK w Piotrkowie Trybunalskim?

Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim podpisał umowę o wartości 721 tys. zł na harmonizację i weryfikację referencyjnych baz danych oraz mapy zasadniczej dla obszaru miasta.


Kto wykona weryfikację PZGiK w Piotrkowie Trybunalskim?

Przedmiotem kontraktu jest weryfikacja bazy danych BDOT500 i dostosowanie jej do modelu pojęciowego, a także weryfikacja i harmonizacja baz BDOT500, GESUT, BDSOG oraz mapy zasadniczej poprzez ujednolicenie państwowego systemu odniesień przestrzennych danych zawartych w tych bazach w zakresie układu wysokościowego oraz wykonanie redakcji kartograficznej mapy zasadniczej.

W przetargu złożono dwie oferty. Za najkorzystniejszą uznano tę tańszą, którą przedstawiło konsorcjum firm Fotokart Szczecin, X-Geo Szczecin oraz PGK Vertical Żory. Wykonają one zlecone prace za 721 tys. zł, co stanowi 62% budżetu zamówienia. Prace powinny zostać zrealizowane w ciągu pół roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jest dużo robót To tylko głupota firm. Chcą niech robią .....

62 % budżetu Tak mało jest robót na rynku?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt