wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-19| Geodezja, Firma, Przetargi

Kto wykona weryfikację PZGiK w Piotrkowie Trybunalskim?

Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim podpisał umowę o wartości 721 tys. zł na harmonizację i weryfikację referencyjnych baz danych oraz mapy zasadniczej dla obszaru miasta.


Kto wykona weryfikację PZGiK w Piotrkowie Trybunalskim?

Przedmiotem kontraktu jest weryfikacja bazy danych BDOT500 i dostosowanie jej do modelu pojęciowego, a także weryfikacja i harmonizacja baz BDOT500, GESUT, BDSOG oraz mapy zasadniczej poprzez ujednolicenie państwowego systemu odniesień przestrzennych danych zawartych w tych bazach w zakresie układu wysokościowego oraz wykonanie redakcji kartograficznej mapy zasadniczej.

W przetargu złożono dwie oferty. Za najkorzystniejszą uznano tę tańszą, którą przedstawiło konsorcjum firm Fotokart Szczecin, X-Geo Szczecin oraz PGK Vertical Żory. Wykonają one zlecone prace za 721 tys. zł, co stanowi 62% budżetu zamówienia. Prace powinny zostać zrealizowane w ciągu pół roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jest dużo robót To tylko głupota firm. Chcą niech robią .....

62 % budżetu Tak mało jest robót na rynku?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt