wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-19| Geodezja, Przetargi

Krakowski oddział GDDKiA zleca pomiary obiektów mostowych

Do 26 kwietnia można składać oferty w przetargu na geodezyjne pomiary odkształceń i przemieszczeń obiektów mostowych na terenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Krakowski oddział GDDKiA zleca pomiary obiektów mostowych <br />
Most w Tyliczu (fot. GDDKiA)
Most w Tyliczu (fot. GDDKiA)

Pomiary geodezyjne zlecane będą sukcesywnie w trakcie obowiązywania umowy (okres trzech lat), stosownie do potrzeb GDDKiA (pomiar nie więcej jednak niż 3 tys. punktów rocznie).
Tabelaryczne zestawienie obiektów mostowych z podstawowymi parametrami technicznymi znajduje się na stronie 55 SIWZ.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), termin realizacji zlecenia (25%) oraz doświadczenie kierownika robót geodezyjnych – geodety (15%). Wymagane wadium to 5,85 tys. zł.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt