wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-04-17| Geodezja, Przetargi, Kataster

Drugie podejście powiatu białostockiego do modernizacji PZGiK

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego ponownie ogłosił przetarg na utworzenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w powiecie białostockim.


Drugie podejście powiatu białostockiego do modernizacji PZGiK

Zamówienie podzielono na 13 części, które obejmują przeprowadzenie prac geodezyjnych dla 79 obrębów ewidencyjnych z obszaru 7 jednostek (Choroszcz, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków, Zabłudów). Termin realizacji wyznaczono na koniec 2021 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2 tys. do 8 tys. zł (w zależności od części) można składać do 20 maja.

Poprzedni przetarg na te prace ogłoszono w lipcu ubiegłego roku. Z powodu zbyt drogich ofert oraz braku chętnych udało się rozstrzygnąć tylko jedną z 14 części.

Przetargi są częścią wartego 68,7 mln zł projektu „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
przetargi w roku 2019 a przygotowywanie dokumentów, szacowanie prac było w orku 2016!! Uwzględnijcie to narzekając na Starostów. To nie oni przygotowują przetargi i nie oni tak to rozwlekli.

do ~dziwne i jak wyobrażasz sobie wymianę operatów między dwiema różnymi firmami, gdy jedna robi GESUT, a druga BDOT bo rozumiem, że masz świadomość, że w jednym operacie może być i GESUT i BDOT :) Do tego czytelność mapy itp

nie rozumiem zlecających Nie ogarniam podejścia starostów do opracowania przetargów. Z jednej strony chcą mieć wykonaną robotę dobrze i za dobrą cenę, a z drugiej odwalają od razu większość firm. Prościej i z lepszym skutkiem byłoby rozbić części oddzielnie na BDOT, GESUT i odrębnie na modernizację. Chętnych by pewnie nie brakowało A tak to molochy robiące wszystko są zajęte, a mali mają zamknięte drzwi.... Typowy przetarg z serii wygrywa moloch robią podwykonawcy...

A może to nie były zbyt drogie oferty a Zamawiający miał zbyt mały budżet ?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt