wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-17| Geodezja, Przetargi, Kataster

Drugie podejście powiatu białostockiego do modernizacji PZGiK

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego ponownie ogłosił przetarg na utworzenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB w powiecie białostockim.


Drugie podejście powiatu białostockiego do modernizacji PZGiK

Zamówienie podzielono na 13 części, które obejmują przeprowadzenie prac geodezyjnych dla 79 obrębów ewidencyjnych z obszaru 7 jednostek (Choroszcz, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków, Zabłudów). Termin realizacji wyznaczono na koniec 2021 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 2 tys. do 8 tys. zł (w zależności od części) można składać do 20 maja.

Poprzedni przetarg na te prace ogłoszono w lipcu ubiegłego roku. Z powodu zbyt drogich ofert oraz braku chętnych udało się rozstrzygnąć tylko jedną z 14 części.

Przetargi są częścią wartego 68,7 mln zł projektu „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czemu za mały ???? W przetargu na powiat sokólski wszystko wziął OPGK Gdańsk. Modernizacja bez bdotu i gesutu ale warunki techniczne prawie identyczne jak w podlaskim. A tak na serio to chyba oferent nie czytał warunków. Tak to tylko można doprowadzić firmę do bankructwa, bo nie wiem jaki inspektor to przyjmie. Za taką kasę to można przeprowadzić kontrolę tych obrębów.
odpowiedz zgłoś
Za mały budżet... zdecydowanie. Rzuciłem okiem na OPZ i takich szczegółowych warunków co i jak trzeba zrobic jeszcze nie widziałem. Skończy się chyba zamówieniami z wolnej ręki w 2020 roku, bo za taką kasę nikt szanujący się tego raczej nie zrobi. Piszę o dobrze zrobionej robocie a nie kolejnym bublu, który poprawiać będą miejscowi przez kolejne lata.
odpowiedz zgłoś
przetargi w roku 2019 a przygotowywanie dokumentów, szacowanie prac było w orku 2016!! Uwzględnijcie to narzekając na Starostów. To nie oni przygotowują przetargi i nie oni tak to rozwlekli.
 2 
odpowiedz zgłoś
do ~dziwne i jak wyobrażasz sobie wymianę operatów między dwiema różnymi firmami, gdy jedna robi GESUT, a druga BDOT bo rozumiem, że masz świadomość, że w jednym operacie może być i GESUT i BDOT :) Do tego czytelność mapy itp
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
nie rozumiem zlecających Nie ogarniam podejścia starostów do opracowania przetargów. Z jednej strony chcą mieć wykonaną robotę dobrze i za dobrą cenę, a z drugiej odwalają od razu większość firm. Prościej i z lepszym skutkiem byłoby rozbić części oddzielnie na BDOT, GESUT i odrębnie na modernizację. Chętnych by pewnie nie brakowało A tak to molochy robiące wszystko są zajęte, a mali mają zamknięte drzwi.... Typowy przetarg z serii wygrywa moloch robią podwykonawcy...
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
A może to nie były zbyt drogie oferty a Zamawiający miał zbyt mały budżet ?
 2 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS