wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-17| Geodezja, Mapy, Firma

Zielona szkoła w WPG na czas strajku nauczycieli

W związku ze strajkiem nauczycieli, który trwa od 8 kwietnia, Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne zorganizowało dla dzieci pracowników „Zieloną szkołę”.


Zielona szkoła w WPG na czas strajku nauczycieli

Na tę okoliczność przez kilka kolejnych dni dzieciaki dzielnie przychodziły wraz z rodzicami na godzinę 7.00 rano do firmy. Atrakcje oraz zajęcia lekcyjne zaczęły się od zwiedzania Muzeum Geodezyjnego WPG, gdzie odbyły się lekcje geodezji, geografii i fotogrametrii. Lekcja muzyki odbyła się przy wydobywających się z patefonu dźwięków z dawnych lat… oczywiście wzbudzając niemałą atrakcję i salwy śmiechu.

W ciągu całego tygodnia dzieciaki podczas wycieczek pieszych odwiedziły: Muzeum Wojska Polskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Kino w Złotych Tarasach. Lekcja historii odbyła się pod czujnym okiem prezesa Ryszarda Brzozowskiego, lekcję matematyki poprowadził wiceprezes Jacek Uchański oraz szef produkcji Wojciech Remiszewski. Na koniec tygodnia obyła się lekcja plastyki, gdzie uczniowie popisali się kreatywnością, malując szkolną kredą kule ziemskie w studni Przedsiębiorstwa.

Galeria z Zielonej Szkoły

Źródło: WPG, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Brawo Wy!

Cudny... pomysł.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt